ZADANIA do zajęć plastycznych na czas kwarantanny - termin do 12.05.2020 r.

Zapraszamy Was do dalszego wykonywania zadań plastycznych.  Życzymy dobrej zabawy!

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Małgorzaty Całus-Jarno

 

Zawód – projektant”.

Kim jest projektant i czym się zajmuje? Najczęściej słowo projektant kojarzy nam się z modą i ubiorem ale każdy przedmiot użytkowy, który nas otacza został przez kogoś zaprojektowany – nie tylko ubrania ale meble, naczynia, domy, samochody itd. Projektant swój pomysł przenosi na papier, czasem opracowuje go przy pomocy komputera a często sam tworzy prototyp z wybranych przez siebie tworzyw i materiałów.

W tym tygodniu zabawimy się w projektantów. Możecie zaprojektować dowolną rzecz, najlepiej niech to będzie coś czym się interesujecie i opracujcie projekt w dowolnej technice – może to być szkic na papierze, konstrukcja z kartonu, plasteliny lub technika, którą lubisz.

Po sfotografowaniu pracy i podpisaniu imieniem i nazwiskiem, wyślij ją do mnie do dnia 12.05.2020 na adres e-mail: margo03@poczta.onet.pl lub Messengerem (jeśli używacie tej aplikacji) do Małgorzaty Całus-Jarno.

Zostaną one umieszczone na stronie internetowej MDK w aktualnościach pracowni plastycznej lub na Facebooku Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Danuty  Łubińskiej

 

SCENARIUSZ OBRAZKOWY – do 12 maja 2020

W postaci scenariusza ( komiksu ) obrazkowego, przedstaw swój dzień w domu. Twoja historia obrazkowa może składać się z czterech lub sześciu scen, mieszczących się na formacie A3. Do wykonania pracy użyj: ołówków, kredek mazaków itp.

Życzę wam fajnej zabawy , radości podczas wykonywania prac . W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 601437173 ( Danuta Łubińska ) . Zdjęcia swoich prac z podpisami ( imię i nazwisko, wiek) wysyłajcie w podanym terminie na adres e-mail : danuta-lubinska@wp.pl . Prace prezentowane będą na stronie plastycznej MDK lub na facebooku MDK

 

Zadanie plastyczne dla grup pana  Romana Łubińskiego

 

ZNAK – do 12 maja 2020

Przygotuj, kartkę z bloku technicznego lub rysunkowego A3 oraz flamastry, kredki, kolorowe papiery, klej. Wykonaj znak plastyczny złożony z kilku elementów, który byłby znakiem Twojej osoby. Niech znak ten poinformuje innych jakie są twoje zainteresowania albo w jakim jesteś nastroju.

W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 693770445 ( Roman Łubiński ) . Zdjęcia swoich prac z podpisami ( imię i nazwisko, wiek) wysyłajcie w podanym terminie na adres e-mail : romanlubinski.1954@wp.pl . Prace prezentowane będą na stronie plastycznej MDK lub na facebooku MDK

 

 

 

 

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej