ZADANIA do zajęć plastycznych na czas kwarantanny - termin do 05.05.2020 r.

Nasza zdalna edukacja przedłuża się. Zapraszamy Was do dalszego wykonywania zadań plastycznych.  Życzymy  słonecznego majowego wypoczynku i dobrej zabawy!

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Małgorzaty Całus-Jarno

Kompozycja biało-czerwona”

Ten tydzień będzie obfitował w dni świąteczne – Święto Pracy (1 maja), Dzień flagi (2 maja) oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Nowym zadaniem plastycznym dla Was jest wykonanie w dowolnej technice kompozycji z przewagą czerwieni i bieli. Może to być dowolny temat ulubiony przez Was, można narysować/namalować orła białego lub gołębia, mogą to być biało-czerwone kwiaty (np. z bibuły), możesz użyć innych kolorów ale pamiętaj o czerwieni i bieli. Po sfotografowaniu pracy i podpisaniu imieniem i nazwiskiem, wyślij ją do mnie

do dnia 05.05.2020 na adres e-mail: margo03@poczta.onet.pl lub Messengerem (jeśli używacie tej aplikacji) do Małgorzaty Całus-Jarno.

Zostaną one umieszczone na stronie internetowej MDK w aktualnościach pracowni plastycznej oraz na Facebooku Młodzieżowego Domu Kultury.

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Danuty  Łubińskiej

KWITNĄCE DRZEWA - do 05 maja 2020

W nawiązaniu do pory roku wiosny przedstaw kwitnące drzewa. Mogą to być wasze ulubione drzewa np. jabłonie, wiśnie itp. Zwróćcie uwagę, na kształty kwiatów i ich kolorystykę. Kwiaty często występują w kolorze białym. Aby uzyskać różne odcienie koloru białego mieszaj go z innymi barwami. Prace wykonaj na formacie A3. Do wykonania pracy użyj farb akwarelowych lub plakatowych.

Życzę dobrej zabawy w poszukiwaniu różnych odcieni kolorów. Czekam na wasze prace. . W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 601437173 ( Danuta Łubińska ) . Zdjęcia swoich prac z podpisami ( imię i nazwisko, wiek) wysyłajcie w podanym terminie na adres e-mail : danuta-lubinska@wp.pl . Prace prezentowane będą na stronie plastycznej MDK lub na facebooku MDK

Zadanie plastyczne dla grup pana  Romana Łubińskiego

Z flagą Ci do twarzy – do 05 maja 2020

 

2 maja obchodzimy Dzień Flagi. Proponuję wykonanie chorągiewek biało-czerwonych. Można je np. namalować farbami plakatowymi, akwarelowymi lub pastelami. Mogą one być również wykonane np. przez zgromadzenie z otoczenia jak najwięcej przedmiotów w odcieniach bieli i czerwieni, a na końcu ułożeniu z nich flagi Polski.

Po skończonej pracy poproś rodziców lub sam sfotografuj swoją pracę i prześlij na adres e-mailowy romanlubinski.1954@wp.pl

 

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej