XIX Przegląd Fotografii Dzieci i Młodzieży "Kontrasty" rozstrzygnięty

  Dzień dobry, miło mi poinformować iż jury oceniło i wybrało najładniejsze fotografie na wystawę pokonkursową "Kontrasty", która będzie wisiała w Małej Galerii GTF ul. Chrobrego 4 w Gorzowie Wlkp. od 19.12.2020 - 31.01.2021r. Wystawę on-line będzie można oglądać na stronie www.mdk.gorzow.pl i  www.gtf.com.pl od 22.12.2020r. Wręczenie nagród, dyplomów dla każdego uczestnika i katalogów odbędzie się w dniu 19.12.2020 w godzinach 10 00-12 00 w reżimie sanitarnym. Nagrodzonym autorom i wyróżnionym udziałem w wystawie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Nie odebrane nagrody przechodzą na kolejną edycję. 

Jury XIX Przeglądu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Gorzów 2020” w dniu 21.11.2020 w składzie:

Daniel Adamski - artysta multimedialny, mgr sztuki UA w Poznaniu, happener.

Marian Łazarski - artysta fotograf ZPAF Gorzów Wlkp.

Sławomir Jach - Dyrektor Biblioteki Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie

obejrzało 209 zdjęć 39 autorów w następujących kategoriach wiekowych: do 15 lat 118 zdjęć 23 autorów, powyżej 15 lat 107 zdjęć 19 autorów

Ogółem zakwalifikowano do wystawy 102 zdjęć 37 autorów.

Z zakwalifikowanych zdjęć przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii do 15 lat:

1 nagroda – Natalia Sadowska „Druga twarz”

2 nagroda – Maya Pczeła „Człowiek”, „Kamienica”, „Ściana”

3 nagroda – Antoni Hołyński „Stare vs nowe”, Nadprzestrzeń zestaw 2 zdjęć”

wyróżnienie – Alicja Kuchta „Dziwny obraz”, „Loading”, „Połówka”

wyróżnienie – Anna Wąchalska „Cień” zestaw 3 zdjęć

wyróżnienie – Gabriela Bielecka „Zygzaki” zestaw 3 zdjęć

wyróżnienie - Kamila Dziedzic „Odbicie”

wyróżnienie – Makary Klimenka „Piotrek”

W kategorii powyżej 15 lat:

1 nagroda – Aleksandra Kugler „(Nie)pełna widownia”, Halt!

2 nagroda – Paulina Kazimierczak „Spidermann”, „Do miłości...” zestaw 2 zjęć

3 nagroda – Patryk Wójcik „Po co wolność”

3 nagroda – Hanna Skupień „Przedmieścia”

wyróżnienie – Emilia Biernat „Przeciwieństwa” zestaw 2 zdjęć

wyróżnienie – Daria Gracz „Kolory rzeczywistości”, „Ogień we włosach”

wyróżnienie – Mateusz Blatkiewicz „Kometa”, „Prześwit”, „Wiewiór”



  • I miejsce Natalia Sadowska

    I miejsce Natalia Sadowska

  • II miejsce Maya Pczeła

    II miejsce Maya Pczeła

  • III miejsce Antoni Hołyński

    III miejsce Antoni Hołyński

  • Wyróżnienie Alicja Kuchta

    Wyróżnienie Alicja Kuchta

  • Wyróżnienie Anna Wąchalska

    Wyróżnienie Anna Wąchalska

  • Wyróżnienie Gabriela Bielecka

    Wyróżnienie Gabriela Bielecka

  • Wyróżnienie Kamila Dziedzic

    Wyróżnienie Kamila Dziedzic

  • Wyróżnienie Makary Klimenka

    Wyróżnienie Makary Klimenka

  • kategoria powyżej 15 lat
  • I miejsce Aleksandra Kugler

    I miejsce Aleksandra Kugler

  • kategoria powyżej 15 lat

    II miejsce Paulina Kazimierczak

  • kategoria powyżej 15 lat

    III miejsce Patryk Wójcik

  • kategoria powyżej 15 lat

    III miejsce Hanna Skupień

  • kategoria powyżej 15 lat

    Wyróżnienie Emilia Biernat

  • kategoria powyżej 15 lat

    Wyróżnienie Daria Gracz

  • kategoria powyżej 15 lat

    Wyróżnienie Mateusz Blatkiewicz

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej