Wystawa rysunku i malarstwa Julii Chłopeckiej i Mai Naumowicz w Bibliotece Pedagogicznej WOM - pracownia plastyczna.

W sobotę 8 maja 2021 r. w Bibliotece Pedagogicznej WOM odbył się wernisaż wystawy rysunku i malarstwa Julii Chłopeckiej i Mai Naumowicz. Młode artystki od kilku lat uczęszczają do pracowni plastycznej MDK, ich opiekunem artystycznym jest Małgorzata Całus-Jarno. Prace zostały wykonane w różnych technikach - rysunek ołówkiem, pastele, akwarele, batik oraz techniki mieszane. Wystawa ta jest czwartą z cyklu prezentacji młodych talentów i otwiera Tydzień Bibliotek w naszym mieście. W poprzednich edycjach prace swoje prezentowały - Aleksandra Kujawska, Wiktoria Rusewicz i Aleksandra Gapska. Zapraszamy serdecznie!