Sukcesy pracowni plastycznej w konkursach ogólnopolskich.

Wyciąg z protokółu z posiedzenia jury 3. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” sporządzony dnia 27.11.2019, Dom Kultury w Łapach.

Na konkurs wpłynęły 2106 prac plastycznych z 254 placówek - szkół, świetlic, domów kultury,

ognisk pracy pozaszkolnej oraz zgłoszeń indywidualnych m.in. z Kraśnika, Nowego Targu,

Wejherowa, Malborka, Warszawy, Szczecina, Łomży, Białegostoku, Lublina, Gorzowa Wielkopolskiego, Gniezna, Zamościa, Słupska, Krakowa, Olsztyna, Gdańska, Sieradza, Zgorzelca, Torunia, Bydgoszczy, Białej Podlaskiej, Bochni, Torunia, Wyszkowa, Częstochowy, Łap.

Komisja w składzie:

1. Dariusz Gumowski – plastyk, przewodniczący jury.

2. Beata Łopieńska – nauczyciel.

3. Rajmund Brzozowski – instruktor.

4. Małgorzata Roszkowska – instruktor.

5. Ewa Stranc - koordynator konkursu, plastyk

Po obejrzeniu i ocenie prac postanowiła przyznać 21 nagród i 45 wyróżnień oraz 173 kwalifikacji

do wystawy.

Kat. I (7 – 10 lat)

II nagroda – Hanna Wojciechowska – nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno)

Wyróżnienia I stopnia:

Kornelia Gordziejewska – nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

Zuzanna Mika – nauczyciel Danuta Łubińska

Kwalifikacje do wystawy:

Oliwia Błaszczyk – nauczyciel Danuta Łubińska

Zuzanna Kwietniewska – nauczyciel Danuta Łubińska

Blanka Barańska – nauczyciel Danuta Łubińska

Wiktoria Różańska – nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno
Kat. II (11 – 13 lat)

Wyróżnienia:

Hanna Kaniewska – nauczyciel Danuta Łubińska

Martyna Dymanowska – nauczyciel Danuta Łubińska

Kwalifikacje do wystawy:

Antonina Misiak – nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno
Kat. III (14 – 16 lat)

I nagroda - Franciszek Doś – nauczyciel Roman Łubiński

Kwalifikacje do wystawy:

Julia Nyc – nauczyciel Roman Łubiński

Agnieszka Dzieniewicz – nauczyciel Roman Łubiński

Aleksandra Gapska – nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

Kat. IV (17-19 lat)

Wyróżnienia:

Wojciech Blatkiewicz – nauczyciel Roman Łubiński

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „DZIĘCIOŁ ZIELONY- MRÓWCZY POSTRACH” organizowany przez TPS w Słońsku.

W kategorii I – do lat 6

II miejsce: Maja Rogalska- Młodzieżowy Dom Kultury – Gorzów Wlkp.- nauczyciel Danuta <Łubińska
III miejsce: Nina Sigłowy- Młodzieżowy Dom Kultury – Gorzów Wlkp. - nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

Wszystkim laureatom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej