Protokół Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.„ Wiosenne Tradycje"

Protokół Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.„ Wiosenne Tradycje".

 

Dnia 30 marca 2022 r. komisja konkursowa w składzie:

Danuta Przybysz – przewodnicząca komisji, były doradca metodyczny i nauczyciel plastyki z wieloletnim stażem,

Anna Bobołowicz – członek komisji, dyplomowany nauczyciel plastyki,

Małgorzata Całus-Jarno – sekretarz komisji.

po obejrzeniu 113 prac nadesłanych z 12 placówek, nagrodziła i wyróżniła następujących uczestnikow konkursu:

I kategoria - przedszkolaki:

NAGRODY:

1. Nina Szpałek lat 5, Przedszkole Miejskie nr 17, nauczyciel Katarzyna Adamajtis

2. Michalina Groszek lat 4, Przedszkole Miejskie nr 20, nauczyciele: Sandra Gronowska, Martyna Kuźlak,

3. Lena Maciejewska lat 4, Przedszkole Miejskie nr 20, nauczyciele: Sandra Gronowska, Martyna Kuźlak,

WYRÓŻNIENIA:

1. Aniela Polowczyk lat 5, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9, nauczyciel Jolanta Pytlewska

2. Liliana Jutkiewicz lat 5, Przedszkole Miejskie nr 17, nauczyciel Katarzyna Adamajtis

3. maja Węcławiak lat 5, Przedszkole Miejskie nr 17, nauczyciel Katarzyna Adamajtis

4. Aleksandra Dzwoniarkiewicz lat 6, MDK Gorzów, nauczciel Małgorzata Całus-Jarno

II kategoria - klasy I-IV

NAGRODY:

1. Ewelina Dolińska lat 10, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

2. Milena Konopelko lat 7, SP-10, nauczyciele: Ewa Strzyżykowska, Ewa Strzyżykowska,

3. Milena Korocińska lat 10, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

4. Natan Biernacki lat 7, SP-10, nauczyciel Ewa Strzyżykowska,

5. Milena Klaś lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Edyta Kosmalska,

6. Pola Katsavos lat 9, , MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

7. Liwia Tarnowska lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska,

8. Amelia Machaj lat 10, , MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska.

WYRÓŻNIENIA:

1. Julia Jaworska lat 10, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

2. Julia Kwiatkowska lat 11, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

3. Julia Szczepańska lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

4. Inga Barańska lat 7, SP-10, nauczyciel Ewa Strzyżykowska,

5. Urszula Brytan lat 9, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska,

6. Weronika Momotko lat 11, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska.

UDZIAŁ W WYSTAWIE:

1, Julia Krama lat 11, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

2. Maja Zawitkowska lat 11, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

3. Jessica Dawidowicz lat 11, SP-9, nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty,

4. Anna Golanowska lat 7, SP-10, nauczyciel Ewa Strzyżykowska,

5. Vincent Kamiński lat 9, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

6. Julita Tarnawska lat 10, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

7. Maja Rodzeń lat 9, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

8. Jakub Bogusiak lat 9, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

9. Lena szafrańska lat 10, SP-5, nauczyciel Dorota Thiele,

10. Julita Mamet lat 10, SP-17, nauczyciel Elżbieta Wiśniowska,

11. Maja Szewczyk lat 9, SP-17, nauczyciel Elżbieta Wiśniowska,

12. Zuzanna Mucharzewska lat 10, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska,

13. Aniela Dudycz lat 9, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska,

14. Anastazja Syryca lat 9, MDK Gorzów, nauczyciel Danuta Łubińska,

15. Alicja Kowalska lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

16 Agata Rodzoch lat 9, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

17. Jakub Majłowski lat 10, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

18. Iga Duszczak-Kulon lat 7,5, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

19. Pola Biernacka lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

20. Marta Kostrzewa lat 7, MDK Gorzów, nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno,

21. Lilianna Maśnik lat 6, MDK Gorzów, nauczyciel Edyta Kosmalska,

22. Nela Goryszewska lat 8, MDK Gorzów, nauczyciel Edyta Kosmalska.

 

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00

w Galerii na Mansardzie, ul. Łokietka 20 a.

Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wernisaż!

Organizator Konkursu

    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej