Protokół IV BIENNALE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY "MOJE PASJE I FASCYNACJE" GORZÓW WIELKOPOLSKI 2019 - pracownia plastyczna

IV BIENNALE

TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY

MOJE PASJE I FASCYNACJE

GORZÓW WIELKOPOLSKI 2019

Komisja w składzie:

 

  • Dariusz Sapkowski , artysta plastyk, konsultant WOM d/s plastyki w Gorzowie Wielkopolskim – przewodniczący komisji

  • Danuta Przybysz, nauczyciel plastyki , koordynator konkursów Wiedzy o Sztuce - członek komisji

  • Beata Peszko, nauczyciel plastyki - członek komisji

  • Danuta Łubińska, nauczyciel plastyki - sekretarz

dokonała w dniu 09 lipca 2019 roku przeglądu i oceny 170 prac nadesłanych na konkurs z 29 placówek oświatowych,

Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych. Zgodnie z regulaminem jury rozpatrywało je w czterech kategoriach wiekowych.

Komisja   przyznała 17 nagród, 15 wyróżnień  oraz wyróżniła udziałem w wystawie 16 prac.



NAGRODY



1 Kinga Szewczyk lat 12 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp. nauczyciel Beata Peszko

2.      Kinga Szura lat 10 Szkoła Podstawowa nr 1 Wrocław nauczyciel Ewelina Łozińska

3.       Julia Gałysa lat 5 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „ Jutrzenka” Zakopane nauczyciel Marzena Pomian- Rabiasz

4.       Ewelina Tokarz lat 10 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „ Jutrzenka” Zakopane nauczyciel Marzena Pomian- Rabiasz

5.       Zuzanna Mitana lat 10 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „ Jutrzenka” Zakopane nauczyciel Anna Szewczyk

6.     Krzysztof Wilczyński lat 13 Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól nauczyciel Barbara Andrzejewska

     



7.      Zuzanna Foryś lat 12 Victoria Center Primary School Wrząsowice nauczyciel Taja Niewiara

8.       Hanna Knapczyk lat 13 Victoria Center Primary School Wrząsowice nauczyciel Taja Niewiara

9.       Konrad Ossowski lat 9 Szkoła Podstawowa Rossosz nauczyciel Elżbieta Żelazowska

10.       Maja Kołodziejczyk lat 6 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

11.      Anna Antoniak lat 7 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

12       Maja Kowcuniak lat 9 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

13.      Liliana Merda lat 7 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

14.       Hanna Czapska lat 9 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

15.       Adam Ekiert lat 12 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Małgorzata Całus- Jarno 16.       Weronika Dolinkiewicz lat 10 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Roman Łubiński

17.       Martyna Janczewska lat 12 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska



WYRÓŻNIENIA

1.       Antonina Litwin lat 11 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp. nauczyciel Beata Peszko

2.       Malwina Paluch lat 13 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp. nauczyciel Beata Peszko

3.       Joanna Gerlach lat 14 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp. nauczyciel Beata Peszko

4.       Szymon Lipiński lat 9 Szkoła Podstawowa nr 28 Rzeszów nauczyciel Iwona Tofilska-Mroczka

5.       Joanna Czupryńska lat 9 Centrum Promocji Kultury Drezdenko nauczyciel Sylwia Czupryńska - Peszel

6.       Marta Czapla lat 10 Centrum Promocji Kultury Drezdenko nauczyciel Sylwia Czupryńska - Peszel

7.       Anita Wypych lat 8 Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól nauczyciel Barbara Andrzejewska

8.      Małgorzata Bielawna lat 9 Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól nauczyciel Barbara Andrzejewska

9.       Katarzyna Szymańska lat 11 Szkoła Podstawowa nr 2 Nowa Sól nauczyciel Barbara Andrzejewska

10.       Martyna Szlingert lat 14 Szkoła Podstawowa Lubiszyn nauczyciel Ewa Czyżniejewska

11.       Hanna Wierzbicka lat 6 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

12.       Maryia Klimenka lat 6 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

13.       Michalina Makarewicz lat 10 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

14 Karolina Paśnikowska lat 9 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Roman Łubiński

  1. Dorian Budziński lat 10 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Małgorzata Całus- Jarno





WYRÓŻNIENIA UDZIAŁEM W WYSTAWIE



1. Kacper Olesiński lat 9 Szkoła Podstawowa nr 4 Będzin nauczyciel Patrycja Hetmańczyk- Bryła

2.Magdalena Jasińska lat 13 Szkoła Podstawowa Przewóz nauczyciel Izabela Pietrzak

3.Julia Kanarska lat 12 udział indywidualny Nowiny Wielkie

4.Kalina Gabrielska lat 7 Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „ Jutrzenka” Zakopane nauczyciel Anna Szewczyk

5.Aleksandra Cury lat 11 Szkoła Podstawowa Rychlik koło Trzcianki nauczyciel Marek Gordziej

6.Maja Listowska lat 7 Gminny Ośrodek Kultury Santok nauczyciel Dorota Ćwiertniak

7.Maja Gała lat 7 Gminny Ośrodek Kultury Santok nauczyciel Dorota Ćwiertniak

8.Natasza Kubiak lat 10 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

9.Olga Sikorska lat 9 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

10.Lena Chojnacka lat 9 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

11.Natasza Konaszewicz lat 11 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

12. Amelia Karolczyk lat 8 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Danuta Łubińska

13.Martyna Lewosińska lat 7 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Małgorzata Całus- Jarno

14 Martyna Sterżeń lat 10 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Roman Łubiński

15.Milena Zygmunt lat 8 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Roman Łubiński

16.Jakub Majłowski lat 7 MDK Gorzów Wlkp. nauczyciel Roman Łubiński



Uwagi:

- brak pełnych adresów i nazw szkół

- nieczytelne imiona i nazwiska niektórych autorów prac , nauczycieli i opiekunów artystycznych.

 

Autorom prac i nauczycielom serdecznie gratulujemy . Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi podczas wernisażu 19 października 2019r. o godz .12:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wlkp.

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej