Podziękowania dla ZTL Mali Gorzowiacy za sukcesy na BALI

W ubiegłą środę byliśmy z wizytą u Pani Ewy Rawy Lubuskiego Kuratora Oświaty, która przyjęła naszą grupę, pogratulowała zwycięstwa i złożyła zespołowi życzenia dalszych wspaniałych osiągnięć. Na zakończenie spotkania zzłonkowie zespołu otrzymali upominki książkowe.

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki osobiście zaszczycił zespół w jego siedzibie, Młodzieżowym Domu Kultury. Mówiąc "jesteście niesamowici, gratuluję wytrwałości, hartu ducha i przede wszystkim talentu!" podkreślił, że codzienny trud oraz pasja pozwalają osiągnąć sukces, który jest wartością nie tylko dla zespołu, ale dla miasta i jego mieszkańców. Od Pana Prezydenta uczestnicy sukcesu otrzymali duży kosz słodyczy, bilety wstepu na basen i kina Helios. Dziekujemy!!!

7 listopada byliśmy w Urzędzie Wojewódzkim na zaproszenie Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka, który z dumą przyjął informację o sukcesie, wyraził podziw dla pracy całego zespołu, jego profesjonalizmu i kunsztu oraz zaznaczył, że Mali Gorzowiacy są wizytówką województwa lubuskiego i Polski. To miłe spotkanie zakończyło się wręczeniem drobnych upominków dla uczestników i złożeniem serdecznych życzeń wszelkiej pomyślności.

Dziękujemy bardzo za docenienie ZTL "Mali Gorzowiacy", jego pracy, sukcesów i wkładu w obraz kulturalny miasta i województwa.

Uczestniczenie w tym festiwalu było możliwe dzięki rodzicom, którzy pokrywają prawie połowę kosztów podróży, pomocy finansowej Stowarzyszenia Przyjaciół ZTL "Mali Gorzowiacy", jak również środkom finansowym pozyskanym od sponsora Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A oraz z darowizny od Fundacji PGE- Energia z Serca.