NOWE ZADANIA do zajęć plastycznych na czas kwarantanny - termin do 19.05.2020 r.

Zapraszamy Was do dalszego wykonywania zadań plastycznych.  Bawcie się dobrze!

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Małgorzaty Całus-Jarno

 

Moje marzenia”.

Czy często zdarza Ci się marzyć? O czym wtedy rozmyślasz? Czy są to malutkie marzenia czy wielkie plany na przyszłość? Zilustruj swoje marzenie, może ono dotyczyć pięknych wakacji, wybranego zawodu lub prezentu o którym marzycie. Pamiętaj, że rysunek/obraz może wzmocnić siłę Twojego marzenia. Nie zapomnijcie też o sobie, umieść swoją postać na rysunku, przypomnij sobie elementy mapy twarzy oraz części ciała, proporcje. Format i technika pracy dowolna.

Po sfotografowaniu pracy i podpisaniu imieniem i nazwiskiem, wyślij ją do mnie do dnia 19.05.2020 na adres e-mail: margo03@poczta.onet.pl lub Messengerem (jeśli używacie tej aplikacji) do Małgorzaty Całus-Jarno.

Zostaną one umieszczone na stronie internetowej MDK w aktualnościach pracowni plastycznej lub na Facebooku Młodzieżowego Domu Kultury.

 

 

Zadanie plastyczne dla grup pani  Danuty  Łubińskiej

 

PORTRET MAMY – do 19 maja 2020

Wykonaj, w wybranej technice rysunkowej lub malarskiej portret swojej mamy- możesz przedstawić, całą postać lub popiersie z profilu lub en face - czyli z przodu. W tle pracy, można umieścić ulubione przez twoją mamę; rośliny, zwierzęta itp. Prace wykonaj na formacie A4. Swoją pracę, możesz podarować mamie z okazji Dnia Matki.
Życzę, radości podczas wykonywania prac . W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 601437173 ( Danuta Łubińska ) . Zdjęcia swoich prac z podpisami
( imię i nazwisko, wiek) wysyłajcie w podanym terminie na adres e-mail :
danuta-lubinska@wp.pl. Prace prezentowane będą na stronie plastycznej MDK lub na facebooku MDK

 

Zadanie plastyczne dla grup pana  Romana Łubińskiego

 

PLAKAT REKLAMOWY – do 19 maja 2020

Zaprojektuj plakat reklamujący Galerię na Czas Kwarantanny, w której prezentowane są zdjęcia prac plastycznych wykonanych przez Was w domu w czasie kwarantanny. Pamiętaj aby na plakacie umieścić niezbędne informacje; jak między innymi tytuł Galeria na Czas Kwarantanny. Koncepcję plakatu zaplanuj wykorzystując zagadnienia kontrastu barw, światła i cienia. Pamiętaj , że jedną z cech plakatu jest czytelność i komunikatywność, dążenie do umowności i metaforyki. Liternictwo w plakacie ograniczone jest ilościowo gdyż wspomagane jest elementami plastycznymi, ma charakter swobodny. Technika wykonania projektu plakatu dowolna.

W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu 693770445 ( Roman Łubiński ) . Zdjęcia swoich prac z podpisami ( imię i nazwisko, wiek) wysyłajcie w podanym terminie na adres e-mail : romanlubinski.1954@wp.pl. Prace prezentowane będą na stronie plastycznej MDK lub na facebooku MDK

 

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej