Młodzież z Prac. Plastycznej na spotkaniu z Nele Bronner

Młodzież z grupy p. Małgorzaty Całus-Jarno bierze udział w IV Międzynarodowy Festiwal Książki Ilustrowanej na pograniczu polsko-niemieckim. Z około 20 różnych imprez kulturalnych 3 odbywają się po polskiej stronie, a kolejne są adresowane do polskiej publiczności. Wstęp na spotkania autorskie, warsztaty i prezentacje jest nieodpłatny. Wsród zaproszonych gości są również artyści – ilustratorzy książek z Polski: Jacek Ambrożewski i Gabriela Cichowska.

9.11. o godz. 16:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej młodzież z Pracowni Plastycznej wzięła udział w spotkaniu z niemiecką ilustratorką książek Nele Bronner i warsztatach plastycznych.