Fotorelacja z wernisażu indywidualnej wystawy rysunku Emilii Siewruk w Małej Galerii GTF - pracownia plastyczna

Jednym z tych talentów, które posiada Emilia Siewruk są nieprzeciętne zdolności plastyczne, których efekt w formie prac rysunkowych możemy podziwiać od 25 stycznia w Małej Galerii Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego przy ul. Chrobrego 4 w Gorzowie Wlkp. W tym dniu o godzinie 12:00 odbył się wernisaż indywidualnej wystawy rysunku Emilii Siewruk. Możemy obejrzeć tu m.in. prace rysunkowe walorowe przedstawiające antyczny świat rzeźb odwołujący się do klasycznej definicji piękna oraz portrety w różnych ujęciach wykonane różnymi technikami rysunkowymi. Pierwsze prace prezentowane na wystawie powstały w wieku 11 lat a ostatnie w ósmej klasie czyli w wieku 14 lat. Emilia należy do grupy szkoleniowej „ Studium” w Młodzieżowym Domu Kultury jej opiekunem artystycznym jest Roman Łubiński. W imieniu organizatorów wystawy gratuluję i życzę dalszych sukcesów artystycznych i pasji tworzenia.

Wystawa czynna jest do końca lutego br., serdecznie zapraszamy!