Aktualności

 • 2017-10-23

  Wiktoria Kalarus z Muzycznej wystąpiła na wernisażu Prac. Plastycznej

 • 2017-10-17

  Wernisaż wystawy "Moje pasje i fascynacje" Pracownia Plastyczna

 • 2017-09-25

  I miejsce ZTL Mali Gorzowiacy na festiwalu w GRECJI

  Dzieci II grupy Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy” wytańczyły I MIEJSCE na XVIII International Music & Folk Dance Festival  ’’NEOS MARMARAS CUP 2017’’, który odbywał się w Grecji w miejscowości Neos Marmaras. To pierwszy wielki sukces dziecięcej grupy zespołu. Grupa wraca do kraju w poniedziałek 25 września i zaczyna przygotowania do nowego sezonu artystycznego. Zespół prowadzony jest przez choreografów Marię i Krzysztofa Szupiluków i muzyków Jadwigę Sokulską i Beatę Byczkiewicz - kadrę dydaktyczną Młodzieżowego Domu Kultury.

 • 2017-09-20

  ŚWIĘTO ULICY TEATRALNEJ

  Zapraszamy na prezentację wszystkich pracowni Młodzieżowego Domu Kultury na II Święcie ulicy Teatralnej. Na scenie wystąpią zespoły taneczne ALUZJA, BUZIAKI, MALI GORZOWIACY oraz wokaliści pracowni muzycznej.  Ponadto zajęcia plastyczne i fotograficzne.

  ZAPRASZAMY Niedziela 24 września w godz. 16:00 - 19:00

 • 2017-09-19

  133 podróż zagraniczna ZTL MALI GORZOWIACY -tym razem GRECJA

  Zespół Tańca Ludowego "Mali Gorzowiacy" w dniach 17 - 25 września uczestniczy w XVIII International Music & Folk Dance Festival  ’’NEOS MARMARAS CUP 2017’’  - Neos Marmaras - GRECJA. Jest to 133 podróż zagranczna zespołu.

  Relacja z wyjazdu https://www.facebook.com/MaliGorzowiacy/

 • 2017-09-17

  Fotorelacja Pracowni Plastycznej z Galerii Na Mansardzie

 • 2017-09-17

  Wiktoria Kalarus z Muzycznej wystąpiła w Klubie Kultury Jedynka MCK

 • 2017-09-15

  Maria Szupiluk na Spotkaniu Komitetu Wykonawczego FIDAF w Korei Pd.

  Spotkanie Komitetu Wykonawczego FIDAF 2017

  Tegoroczne spotkanie Komitetu Wykonawczego (Executive Committee) FIDAF (Federation of International Dance Festivals – Federacja Międzynarodowych Festiwali Tańca) odbywa się tradycyjnie w siedzibie głównej FIDAF w Cheonan, Korea Południowa.  Jako Dyrektor FIDAF w Europie oraz członek Komitetu Wykonawczego uczestniczę aktywnie w pracach nad rozwojem tej federacji. FIDAF jest organizacją non-profit działającą na rzecz międzynarodowych festiwali tańca. Dynamicznie spędzane dni, zarówno na spotkaniach oficjalnych jak na sesjach roboczych, przeplatane są obecnością na koncertach folklorystycznej edycji Cheonan World Dance Festival  oraz 2017 Korea International Modern Dance Competition. Całość odbywa się w przyjaznej atmosferze, a międzynarodowej społeczności towarzyszą tysiące ludzi. W doskonale zorganizowanych wielopłaszczyznowych działaniach uczestniczy niezliczona ilość uśmiechniętych i miłych Koreańczyków. Wspaniale przygotowane miejsca, zarówno do prezentacji scenicznych jak i aktywności pozaartystycznych, świetna organizacja, logistyka wszystkich wydarzeń,  zaangażowanie i entuzjazm organizatorów oraz publiczności świadczy o wysokiej kulturze i rozwoju narodu koreańskiego. To wielki honor dla mnie, że mogę uczestniczyć w tych światowych wydarzeniach i działać aktywnie na rzecz tańca, folkloru i kultury jako reprezentantka Polski i Europy.

   

 • 2017-09-14

  Pracownia Plastyczna zaprasza na wycieczkę do Drezna

 • 2017-09-14

  UWAGA! Konkurs Fotograficzny ZAPRASZAMY do udziału dzieci i młodzież

Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook