Wystawa rysunku i malarstwa Aleksandry Gapskiej - online - pracownia plastyczna.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą indywidualną wystawę Aleksandry Gapskiej. Ola jest uczennicą klasy pierwszej Liceum Plastycznego w Gorzowie, do pracowni plastycznej uczęszcza od trzech lat, jej nauczycielką jest Małgorzata Całus-Jarno.Mówi o sobie:
"Rysowaniem i sztuką interesuję się od mniej więcej piątej klasy podstawówki, wtedy zaczęłam rysować częściej i bardziej na poważnie. Oglądam dużo filmów oraz seriali i czytam również komiksy i książki ale inspirację czerpię praktycznie z każdej najmniejszej rzeczy. Lubię rysować siebie i moich znajomych w różnych uniwersach, ogólnie bardzo lubię rysować ludzi a szczególnie twarze ponieważ są takie niepowtarzalne. Moim ulubionym tematem do rysowania, malowania itd. są również ubrania a do tego potrzebni są ludzie bądź postacie człekopodobne więc na jedno wychodzi. Cieszy mnie dobieranie różnych stylów i łączenie ich ze sobą. Interesuje mnie również fantastyka więc często tworzę postacie z innych światów. Największą zabawą jednak jest tworzenie nowych postaci a to łączy wszystkie moje ulubione rzeczy w rysowaniu. Często zostawiam prace w wersji szkicu, podoba mi się w nich ten nieład i chaos..."

Więcej na facebooku Młodzieżowego Domu Kultury: