Sukcesy Pracowni Muzycznej 2021 - 22

ROK SZKOLNY 2022/23

9 października 2022 r.

DO FINAŁU MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ 

"ZAŚPIEWANE JESIENIĄ"

ZAPROSZONO:

Maję Trepczyńską,

Igę Niekrewicz,

Hanię Kalarus, 

Tomasza Dybzę, 

Kseniię Abramenkovą, 

Martę Szczamburę, 

Zespół wokalno - instrumentalny "PASJA" (Hania, Mikołaj, Tomek, Karolina, Iga, Anastasiia, Nina),

Zespół wokalny "TRÓJKA" (Zosia, Marta, Liwia),  

 

 

 

ROK SZKOLNY 2021/22

SUKCES OLIWERA ORCZYKOWSKIEGO 19.06.2022

na FESTIWALU PIEŚNI RELIGIJNYCH W ŚWIĘTNIE.

OLIWER OTRZYMAŁ TYTUŁ LAUREATA W KATEGORII MŁODZIEŻOWEJ 

WYKONUJĄC UTWÓR "FALL ON ME".

GRATULACJE!

SUKCES WOKALISTEK

W FINALE MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIOSENKI

"WORLD SONG" W SOSNOWCU,

WYRÓŻNIENIA OTRZYMAŁY:

Lena Felicia Pękał, Kseniia Abramenkova. 

GRATULACJE !!!

 

KOLEJNY SUKCES WOKALISTEK

W FINALE MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIOSENKI "YOUR SONG",

WYRÓŻNIENIA OTRZYMAŁY:

Hania Kalarus,  Maja Trepczyńska i Daria Żołnowska. 

GRATULACJE !!!

 

UWAGA NASTĘPNE SUKCESY WOKALISTEK 

W LUBUSKIM FESTIWALU PIOSENKI

PRO ARTE 

NOMINACJE DO FINAŁU  OTRZYMAŁY: 

LENA PĘKAŁ 

EMMA KUPCZYŃSKA 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMAŁY:

HANNA MAZUR 

HANNA KALARUS 

EMMA PRONIUK 

MAJA TREPCZYŃSKA 

DARIA ŻOŁNOWSKA

IGA NIEKREWICZ 

 

UWAGA, 

KOLEJNY SUKCES WOKALISTEK Z NASZEJ PRACOWNI: 

NOMINACJĘ DO UDZIAŁU W FINALE FESTIWALU OTRZYMAŁY: 

LENA PĘKAŁ 

KSENIIA ABRAMENKOVA!!!

GRATULACJE!!!!!!

Finał 11 kwietnia w Sosnowcu. 

GRATULUJEMY NOMINACJI I TRZYMAMY KCIUKI!!!!

 

UWAGA, 

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI 

Nominacje do Finału 

2 Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej Online 

YOUR SONG 2022

otrzymali:

HANIA KALARUS, 

LIWIA STOŁECKA,  

MAJA TREPCZYŃSKA, 

JORDAN RŻANY , 

KSENIIA ABRAMENKOVA,  

DARIA ŻOŁNOWSKA. 

Gratulacje!!!!

 

W OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENEK DZIECIĘCYCH 

"DZIECIOPIEWY"

WYRÓŻNIENIE ZDOBYŁA 

Lena Felicja Pękał 

z najmłodszej grupy wokalnej 

GRATULACJE!!!

 

PROTOKÓŁ

VIII GORZOWSKIEGO FESTIWALU PIOSENEK Z FILMÓW ANIMOWANYCH W.DISNEY’A

29 stycznia 2022 

Komisja Artystyczna w składzie:

Dagmara Sobacka (nauczycielka muzyki),

Iga Niekrewicz (laureatka tytułu Grand Prix VII edycji festiwalu),

Dorota Meyer (nauczycielka muzyki, kierownik pracowni muzycznej)

po wysłuchaniu 17 wykonawców postanowiła przyznać następujące nagrody:

1 KATEGORIA WIEKOWA (klasy 1-3)

Laureat 1 miejsca  LAURA TUREK   

Laureat 2 miejsca  HANNA MAZUR    

Laureat 3 miejsca  LENA PĘKAŁ

Wyróżnienie NATALIA SZCZĘSNY

Wyróżnienie MAJA IWANIEC

Wyróżnienie AMELIA CICHOCKA

 

2 KATEGORIA WIEKOWA (klasy 4-6)

Laureat 1 miejsca  WIKTORIA SULIKOWSKA    

Laureat 2 miejsca EMILIA SZATROWSKA     

Wyróżnienie EMMA KUPCZYŃSKA

Wyróżnienie AMELIA MAĆKOWSKA

 

3 KATEGORIA WIEKOWA (klasy 7-8)

Laureat 1 miejsca  HANNA BIERNACKA    

Laureat 2 miejsca  AMELIA RZETELNA    

Laureat 3 miejsca  MIKOŁAJ KOZUBAL i EMMA PRONIUK

Wyróżnienie NADIA SZEWCZYK

Wyróżnienie PAULINA PUZIO

 

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE

Za znakomite wykonanie utworu w języku angielskim LENA PĘKAŁ   

Za prezentację w bajkowym stroju scenicznym HANNA MAZUR

Za aktorską kreację utworu  WIKTORIA SULIKOWSKA

 

TYTUŁ GRAND PRIX

HANNA KALARUS   2 kat. wiekowa

 

 

Komisja Artystyczna gratuluje uczestnikom wspaniale przygotowanych prezentacji, dbałości o walory artystyczne. Każde wykonanie utworu filmowego uznajemy za wyjątkowe. Dziękujemy, że popularyzujecie utwory muzyczne towarzyszące animowanym produkcjom filmowym studia W. Disney’a.  Serdecznie dziękujemy opiekunom za wspieranie uczestników podczas przygotowań do występów. Nagrody dla uczestników ufundowało Stowarzyszenie Sympatyków Młodzieżowego Domu Kultury.

Oryginał protokołu zawiera podpisy komisji artystycznej.

 

W sobotę 18 grudnia odbył się  

KONKURS PIOSENEK OBCOJĘZYCZNYCH. 

Jury w składzie: Maja Trepczyńska   Iga Niekrewicz,  Dorota Meyer po obejrzeniu 19 prezentacji, w tym dwóch online przyznało 

TYTUŁ GRAND PRIX

ex aequo dla Darii Żołnowskiej

i Patryka Tomaszewskiego .

TYTUŁY LAUREATA otrzymali: 

Jordan Rżany, 

Liwia Stołecka,  

Mikołaj Kozubal,  

Amelia Rzetelna,  

Emma Proniuk,  

Maja Iwaniec,  

Laura Turek,  

Paulina Puzio, 

Kseniia Abramenkova, 

Emma Kupczyńska. 

WYRÓŻNIENIE otrzymały: 

Natalia Szczęsny, 

Wiktoria Łęgiewska,  

Nina Borawska,  

Hanna Kalarus. 

 

GRATULACJE DLA UCZESTNIKÓW!!!

Nagrody wręczone dla wszystkich uczestników ufundowało 

Stowarzyszenie Sympatyków MDK. 

 

W NIEDZIELĘ 19 GRUDNIA

W NASZEJ PRACOWNI ODBYŁ SIĘ 

KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH. 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU:

GRAND PRIX 

EX AEQUO Emma Proniuk i Paulina Puzio 

LAUREACI

Maja Trepczyńska, 

Amelia Rzetelna, 

Emma Kupczyńska, 

Natalia Szczęsny, 

Maja Iwaniec, 

Laura Turek, 

WYRÓŻNIA 

Jakub Kargol, 

Nina Borawska, 

Amelia Maćkowska,

Amelia Cichocka. 

GRATULACJE!!!!!

Nagrody

dla laureatów i wszystkich uczestników były ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków MDK.

 

  • WIKTORIA KALARUS LAUREATKA KONKURSU PATRIOTYCZNEGO

    WIKTORIA KALARUS LAUREATKA KONKURSU PATRIOTYCZNEGO

  • WIKTORIA KALARUS LAUREATKA KONKURSU PATRIOTYCZNEGO

    WIKTORIA KALARUS LAUREATKA KONKURSU PATRIOTYCZNEGO

  • IGA NIEKREWICZ 3 MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

    IGA NIEKREWICZ 3 MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

  • DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

    DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

  • KONKURS PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

    KONKURS PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH

    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej