NABORY na rok szkolny 2020/21. Zapraszamy w dniach 1 - 4 września w godz. 16:00-19:00

Informujemy, że nabory na zajęcia do MDK na rok szkolny 2020-2021 w pracowniach odbędą się w dniach 1 - 4 września w godz. 16:00-19:00

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH do naszych pracowni:

  1. Zespół Tańca Ludowego "Mali Gorzowiacy" - chłopcy w wieku 6-7 lat
  2. Zespół Artystyczny "Buziaki" - brak miejsc
  3. Zespół Tańca "Aluzja"
  4. Pracownia Fotograficzna  - dzieci i młodzież od 10-20 lat. Dziecko powinno posiadać własny aparat fotograficzny. W programie zajęć prowadzona jest nauka i praktyka w zakresie: fotografii cyfrowej i czarno-białej, obróbki cyfrowej obrazu fotograficznego, klasycznych tematów fotografii (portret, pejzaż, architektura, reportaż)
  5. Pracownia muzyczna - na przesłuchanie do grupy wokalnej należy przygotować 1 utwór w języku polskim z akompaniamentem na płycie CD lub pendrive.Chętni do grupy gitarowej przynoszą gitarę klasyczną i przygotowują 1 utwór instrumentalny lub wokalno – instrumentalny
  6. Pracownia plastyczna - zapraszamy osoby które złożyły deklaracje i wnioski o przyjęcie o kontakt osobisty w celu wybrania grupy, dnia i godziny zajęć. W godzinach tych odbędą się również nabory uzupełniające dla osób chętnych do udziału w zajęciach plastycznych i ceramicznych , które również prosimy o osobiste przybycie do sali nr 5  na parterze. Pracownia dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na zajęcia  ( wolnych miejsc: plastyka – 90 miejsc, ceramika – 12 miejsc) . Na swoje zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 20 lat. W pracowni działają sekcje o charakterze ogólnoplastycznym, szkoleniowym oraz prowadzone są zajęcia z ceramiki artystycznej. Zajęcia szkoleniowe mają na celu przygotowanie młodzieży do dalszej edukacji plastycznej na poziomie średnim i wyższym.
  7. Pracownia korekcji wad postawy - ustalanie godzin zajęć dydaktycznych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika (do ustalenia godz. należy przyjść w w/w dniach z aktualnym planem zajęć szkolnych).

 

    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej