GLORIA ARTIS dla Marii i Krzysztofa Szupiluk

W dniu 9 stycznia 2017, w czasie noworocznego spotkania Wojewody Lubuskiego z przedstawicielami organizacji pracodawców, wojewoda Władysław Dajczak wręczył odznaczenia ministerialne. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego nadał odznaki honorowe mieszkańcom województwa lubuskiego za szczególne osiągnięcia w działalności na rzecz kultury polskiej.

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 5 października 2016 r. Brązowy medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” otrzymali:

Maria Szupiluk  i  Krzysztof Szupiluk

Noworoczne spotkanie wojewody Władysława Dajczaka z lubuskimi samorządowcami oraz przedstawicielami administracji zespolonej było także okazją do złożenia życzeń noworocznych, wspólnych rozmów oraz wymiany zawodowych doświadczeń. Jest to również okazja na wyznaczenie celów na nowy rok, aby wspólnie budować zrównoważony rozwoju regionu. Zebrani wysłuchali również koncertu kolęd w wykonaniu „Małych Gorzowiaków”.

ZOBACZ WIECEJ NA: