Fotorelacja z Artystycznych Wakacji w Barlinku - pracownia plastyczna i fotograficzna.

W dniach od 30 czerwca do 7 lipca 2019 r. odbyły się w Barlinku kolejne Artystyczne Wakacje czyli wypoczynek wakacyjny połączony z warsztatami: ceramicznymi, malarskimi i fotograficznymi. Tygodniowy pobyt obfitował w wycieczki piesze po mieście i okolicy, nordic walking oraz konkursy, zabawy i plażowanie. Przeszliśmy Szlakiem Murów Miejskich wyznaczającym dawne granice miasta, Szlakiem Laskera oraz Szlakiem Przygody wokół jeziora Barlineckiego. Zwiedziliśmy Muzeum Regionalne i Barlinecki Ośrodek Kultury. Malowaliśmy portrety i papierowe maski, lepiliśmy kubki, kwiaty oraz maski ceramiczne. Fotografowaliśmy w plenerze oraz współtworzyliśmy niniejszą fotorelację. Po wakacjach zaprezentujemy nasze prace na wystawie poplenerowej w Galerii Na Mansardzie, na którą już serdecznie zapraszamy.