Aktualności Pracowni Muzycznej

UWAGA, 

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W PRACOWNI MUZYCZNEJ

WTOREK 11 CZERWCA W GODZINACH 16.00-18.15 uroczystość w grupie wokalnej najmłodszej

WTOREK 11 CZERWCA W GODZINACH 18.15-20.30 uroczystość w grupie wokalnej średniej

ŚRODA 12 CZERWCA W GODZINACH 16.00-17.30 uroczystość w grupie gitarowej dla początkujących

ŚRODA 12 CZERWCA W GODZINACH 17.30-19.00 uroczystość w grupie gitarowej zaawansowanej

CZWARTEK 13 CZERWCA W GODZINACH 17.00-19.00 uroczystość w grupie wokalnej najstarszej

PONIEDZIAŁEK 17 CZERWCA W GODZINACH 17.30-19.00 uroczystość w grupie gitarowej średniej

WAŻNE

W DNIACH 17-19 CZERWCA W GODZINACH 16.00-19.00

KONSULTACJE DLA OSÓB, KTÓRE ZŁOŻYŁY WNIOSKI O PRZYJĘCIE DO PRACOWNI MUZYCZNEJ!!!!

 

 

!!!!!!!!!!!      U   W  A  G  A   !!!!!!!!

ZA NAMI KWALIFIKACJE REGIONALNE

24 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI

"Wygraj Sukces" 

Odbyły się w sobotę 1 czerwca 2019 od godziny 10.00.

w Czaplineckim Ośrodku Kultury

WYNIKI KWALIFIKACJI REGIONALNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ KONKURSU 'WYGRAJ SUKCES" ORAZ TU:

NA ŻÓŁTO ZAZNACZONO LAUREATÓW - REPREZENTANTÓW OKRĘGU GORZOWSKIEGO

Komisja artystyczna w składzie:

1. Beata Osytek
2. Sylwia Rybacka
3. Jarosław Piątkowski

postanowiła zakwalifikować do finału 24 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Tytuł piosenki obowiązkowej Tytuł piosenki dowolnej Piosenka wykonywana w finale
1. Julia Pełszyk 1 PIOSENKA O MOIM KRÓLIKU! Dyrygent Dyrygent
2. Maja Trepczyńska 2 PRZEBUDZENIE IKARA To nie fart To nie fart
3. Zofia Tyma 2 CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM Anioły Anioły
4. Nadia Miazga 3 OSTATNI FILM Wariatka tańczy OSTATNI FILM
5. Wiktor Sinkowski 3 RZECZKA Przyszli o zmroku Przyszli o zmroku
6. Małgorzata Sztandera 3 MIĘTA Polska Madonna Polska Madonna
7. Karolina Kinik 4 UCZUCIA TE Ja się boję sama spać UCZUCIA TE
8. Julia Małecka 4 OSTATNI FILM Wszystko dla twej miłości Wszystko dla twej miłości
9. Aleksandra Mantaj 4 CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM Nierealny osiągalny Nierealny osiągalny

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko
1. Emilia Bałdych
2. Michelle Bednarowska
3. Paulina Czajkowska
4. Nina Mieszka
5. Maja Chłodny
6. Nadia Gościniak
7. Kinga Parzątka-Lipińska
8. Julia Pieprzak
9. Borys Piwko
10. Nina Szczerba
11. Lena Wasij
12. Klara Kraszewska
13. Katarzyna Maciaszek
14. Hanna Papa
15. Daria Zając
16. Daria Żołnowska
17. Marta Jarząbek
18. Patrycja Kałużna
19. Aleksandra Rubaszewska

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ELIMINACJI REGIONALNYCH!

JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z

MAJECZKI TREPCZYŃSKIEJ, KTÓRA OTRZYMAŁA NOMINACJĘ DO FINAŁU W TARNOBRZEGU!!!!!

ORAZ Z EMILKI BAŁDYCH, DARII ŻOŁNOWSKIEJ I OLI RUBASZEWSKIEJ, KTÓRE OTRZYMAŁY WYRÓŻNIENIE!!!!

WYNIKI KWALIFIKACJI WSTĘPNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ KONKURSU "WYGRAJ SUKCES" ORAZ TU:

Komisja artystyczna w składzie:

1. DAGMARA SOBACKA
2. AGNIESZKA BAŃDZIAK
3. ALEKSANDRA PIECZKOWSKA

postanowiła zakwalifikować do II-go etapu kwalifikacji regionalnych następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Tytuł wykonywanej piosenki
1. ANNA GASZTYCH 1 Malutkim i tym większym
2. MICHELLE BEDNAROWSKA 1 Pawie piórko
3. EMILIA BAŁDYCH 1 Plastuś
4. ANNA MUCHA 1 Obudzanka
5. MAJA TREPCZYŃSKA 2 To nie fart
6. LIWIA STOŁECKA 2 Melodia
7. KINGA POŁKA 2 Lubię spać
8. AMELIA RZETELNA 2 Syn dżungli
9. WIKTORIA URBANIAK 2 Między nami żywiołami
10. NIKOLA WITKOWSKA 2 Obiecuję
11. WIKTOR SINKOWSKI 3 Przyszli o zmroku
12. KATARZYNA MACIASZEK 3 Ballada o tych co się za pewnie poczuli
13. NATALIA PALKA 3 Zobaczmy co się stanie
14. DARIA ŻOŁNOWSKA 3 Zobaczmy co się stanie
15. PATRYK TOMASZEWSKI 3 Carmen
16. JULIA STAWIŃSKA 3 Ikarów błędy
17. PATRYCJA KAŁUŻNA 4 Nie wiem czym jest miłość
18. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA 4 Bliskość
19. MARTA JARZĄBEK 4 Powiedz

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko
1. HANNA MALANOWSKA
2. AMELIA KOZIOŁ
3. EWA STAROSTA
4. JULIA BARTOLD
5. ZUZANNA KOSECKA
6. IGOR GACKI
7. ANNA GASZTYCH
8. ANNA KORPAS
9. SARA ZAWADZIŃSKI
10. AMELIA KOWALEWSKA
11. MIKOŁAJ LIS
12. EMMA PRONIUK
13. HANNA PLICH
14. NATALIA RZEPECKA
15. MAJA PATEREK
16. WANDA KLAT
17. JULIA PIASECKA
18. SYLWIA JARNUT
19. JAGODA BŁASZCZYK
20. ALICJA TOMCZYSZYN

 

UWAGA!

WIELKI KONCERT PRACOWNI MUZYCZNEJ Z OKAZJI

DNIA MAMY

W NIEDZIELĘ 19 MAJA 2019 o godzinie 12.00

ZMIANA!!!!!!!!!! PRÓBA W SOBOTĘ 18 MAJA W GODZINACH 14.00-16.00 !!!!!!!!!!!!!!!

 

Święto Ulicy Teatralnej w sobotę 18 maja od godziny 16.00 - prezentacja wokalistów i gitarzystów!!!!!!!!!

ZAPRASZAMY

    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej