Aktualności Pracowni Muzycznej

 

NABORY UZUPEŁNIAJĄCE DO GRUP WOKALNYCH I INSTRUMENTALNYCH PRACOWNI MUZYCZNEJ

W DNIACH 2  - 4 WRZEŚNIA W GODZINACH 15.00 - 18.00 

W SALI NR 6 NA PIERWSZYM PIĘTRZE

Z A P R A S Z A M Y!

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ZAPISANYCH NA ROK SZKOLNY 2019/20 UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ 

DNIA 6 WRZEŚNIA OD GODZINY  17.00 

W SALI NR 6 NA PIERWSZYM PIĘTRZE

Z A P R A S Z A M Y!

 

WYNIKI KWALIFIKACJI UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ

SKŁAD GRUP W PRACOWNI MUZYCZNEJ W ROKU 2019/20

 

1 GRUPA WOKALNA NAJMŁODSZA (DZIECIĘCA)  zajęcia WTOREK w godzinach 16.00 – 18.00 

  1. MARIA GERLACH
  2. ALEKSANDRA GERLACH
  3. EMILIA SNOPEK
  4. LEONARD POLSKI
  5. GABRIEL POLSKI
  6. PATRYCJA MROZEK
  7. ZUZANNA LEMIESZEK
  8. ALICJA WIECZOREK
  9. MILENA MARKIEWICZ
  10. ANNA MUCHA
  11. ZUZANNA KOSECKA
  12. ANNA KORPAS

 

2 GRUPA WOKALNA ŚREDNIA (DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA) zajęcia WTOREK w godzinach 18.00 – 20.00

  1. HANNA MACIANTOWICZ
  2. GABRIELA CICHA
  3. ALEKSANDRA MROZEK
  4. MILENA MIECZKOWSKA
  5. ŁUCJA ROSZKOWSKA
  6. JULIA TOMCZYSZYN
  7. MAJA PATEREK
  8. AMELIA RZETELNA
  9. HANNA KANIEWSKA
  10. PAULINA PUZIO
  11. MAJA WESOŁKIN
  12. MAJA BRZOZOWSKA
  13. EMMA PRONIUK
  14. KINGA POŁKA
  15. EMILIA BAŁDYCH
  16. KINGA POŁKA

 

3 GRUPA WOKALNA NAJSTARSZA (MŁODZIEŻOWA) zajęcia PIĄTEK w godzinach 16.00 – 19.00

  1. ALEKSANDRA KOTOMSKA
  2. ZOFIA SIKORSKA
  3. JULIA STAWIŃSKA
  4. SYLWIA JARNUT
  5. MARTYNA DYMANOWSKA
  6. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA
  7. MAJA TREPCZYŃSKA
  8. ALICJA TOMCZYSZYN
  9. NIKOLA WITKOWSKA
  10. LIDIA DĄBROWSKA
  11. HANNA PLICH
  12. LIWIA STOŁECKA
  13. PATRYK TOMASZEWSKI
  14. DARIA ŻOŁNOWSKA

 

1 GRUPA GITAROWA  POCZĄTKOWA (nauka gry na gitarze klasycznej od podstaw)    

zajęcia PONIEDZIAŁEK w godzinach 16.00 – 17.00 oraz  zajęcia ŚRODA w godzinach 16.00 – 17.00

  1. LEONARD POLSKI
  2. GABRIEL POLSKI
  3. MAJA ZAWITKOWSKA
  4. ALEKSANDRA MROZEK
  5. GABRIELA CICHA
  6. JAKUB NOWAK
  7. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA
  8. NIKOLA WITKOWSKA
  9. ZUZANNA KOSECKA
  10. PATRYK TOMASZEWSKI
  11. HANNA RADECKA
  12. PIOTR MAMYS
  13. ALEKSANDRA KOTOMSKA 
  14. KINGA POŁKA

 

2 GRUPA GITAROWA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (CHŁOPIĘCA) zajęcia PONIEDZIAŁEK w godzinach 17.00 – 19.00

  1. OLIWIER BAŃKOWSKI
  2. ALEKSANDER WÓJCIK
  3. MIKOŁAJ LIS
  4. TOMASZ WOJCIECHOWSKI
  5. BARTOSZ KOŹLAKOWSKI
  6. TOMASZ DYBZA

NABORY UZUPEŁNIAJĄCE W DNIACH 2-4 WRZEŚNIA W GODZINACH 15.00 - 18.00

 

3 GRUPA GITAROWA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (DZIEWCZĘCA) zajęcia ŚRODA w godzinach 17.00 – 19.00

  1. WERONIKA KACZMAREK
  2. JULIA STAWIŃSKA
  3. MARTYNA ŁOCHIŃSKA
  4. KAROLINA ŻMURKO
  5. JULIA PIASECKA
  6. AMELIA RZETELNA
  7. HANNA KANIEWSKA
  8. ANNA BAŁDYGA
  9. JULIA DALIK
  10. LIWIA STOŁECKA
  11. MARTA ZIELEŃSKA
  12. MAJA BRZOZOWSKA
  13. HANNA SERGIEJCZUK

 

 

!!!!!!!!!!!      U   W  A  G  A   !!!!!!!!

ZA NAMI KWALIFIKACJE REGIONALNE

24 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI

"Wygraj Sukces" 

Odbyły się w sobotę 1 czerwca 2019 od godziny 10.00.

w Czaplineckim Ośrodku Kultury

WYNIKI KWALIFIKACJI REGIONALNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ KONKURSU 'WYGRAJ SUKCES" ORAZ TU:

NA ŻÓŁTO ZAZNACZONO LAUREATÓW - REPREZENTANTÓW OKRĘGU GORZOWSKIEGO

Komisja artystyczna w składzie:

1. Beata Osytek
2. Sylwia Rybacka
3. Jarosław Piątkowski

postanowiła zakwalifikować do finału 24 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Tytuł piosenki obowiązkowej Tytuł piosenki dowolnej Piosenka wykonywana w finale
1. Julia Pełszyk 1 PIOSENKA O MOIM KRÓLIKU! Dyrygent Dyrygent
2. Maja Trepczyńska 2 PRZEBUDZENIE IKARA To nie fart To nie fart
3. Zofia Tyma 2 CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM Anioły Anioły
4. Nadia Miazga 3 OSTATNI FILM Wariatka tańczy OSTATNI FILM
5. Wiktor Sinkowski 3 RZECZKA Przyszli o zmroku Przyszli o zmroku
6. Małgorzata Sztandera 3 MIĘTA Polska Madonna Polska Madonna
7. Karolina Kinik 4 UCZUCIA TE Ja się boję sama spać UCZUCIA TE
8. Julia Małecka 4 OSTATNI FILM Wszystko dla twej miłości Wszystko dla twej miłości
9. Aleksandra Mantaj 4 CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM Nierealny osiągalny Nierealny osiągalny

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko
1. Emilia Bałdych
2. Michelle Bednarowska
3. Paulina Czajkowska
4. Nina Mieszka
5. Maja Chłodny
6. Nadia Gościniak
7. Kinga Parzątka-Lipińska
8. Julia Pieprzak
9. Borys Piwko
10. Nina Szczerba
11. Lena Wasij
12. Klara Kraszewska
13. Katarzyna Maciaszek
14. Hanna Papa
15. Daria Zając
16. Daria Żołnowska
17. Marta Jarząbek
18. Patrycja Kałużna
19. Aleksandra Rubaszewska

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ELIMINACJI REGIONALNYCH!

JESTEŚMY BARDZO DUMNI Z

MAJECZKI TREPCZYŃSKIEJ, 

KTÓRAOTRZYMAŁA NOMINACJĘ DO FINAŁU W TARNOBRZEGU!!!!!

 

ORAZ Z EMILKI BAŁDYCH, DARII ŻOŁNOWSKIEJ I OLI RUBASZEWSKIEJ, KTÓRE OTRZYMAŁY WYRÓŻNIENIE!!!!

 

 

WYNIKI KWALIFIKACJI WSTĘPNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ KONKURSU "WYGRAJ SUKCES" ORAZ TU:

Komisja artystyczna w składzie:

1. DAGMARA SOBACKA
2. AGNIESZKA BAŃDZIAK
3. ALEKSANDRA PIECZKOWSKA

postanowiła zakwalifikować do II-go etapu kwalifikacji regionalnych następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Tytuł wykonywanej piosenki
1. ANNA GASZTYCH 1 Malutkim i tym większym
2. MICHELLE BEDNAROWSKA 1 Pawie piórko
3. EMILIA BAŁDYCH 1 Plastuś
4. ANNA MUCHA 1 Obudzanka
5. MAJA TREPCZYŃSKA 2 To nie fart
6. LIWIA STOŁECKA 2 Melodia
7. KINGA POŁKA 2 Lubię spać
8. AMELIA RZETELNA 2 Syn dżungli
9. WIKTORIA URBANIAK 2 Między nami żywiołami
10. NIKOLA WITKOWSKA 2 Obiecuję
11. WIKTOR SINKOWSKI 3 Przyszli o zmroku
12. KATARZYNA MACIASZEK 3 Ballada o tych co się za pewnie poczuli
13. NATALIA PALKA 3 Zobaczmy co się stanie
14. DARIA ŻOŁNOWSKA 3 Zobaczmy co się stanie
15. PATRYK TOMASZEWSKI 3 Carmen
16. JULIA STAWIŃSKA 3 Ikarów błędy
17. PATRYCJA KAŁUŻNA 4 Nie wiem czym jest miłość
18. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA 4 Bliskość
19. MARTA JARZĄBEK 4 Powiedz

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców:

Lp. Imię Nazwisko
1. HANNA MALANOWSKA
2. AMELIA KOZIOŁ
3. EWA STAROSTA
4. JULIA BARTOLD
5. ZUZANNA KOSECKA
6. IGOR GACKI
7. ANNA GASZTYCH
8. ANNA KORPAS
9. SARA ZAWADZIŃSKI
10. AMELIA KOWALEWSKA
11. MIKOŁAJ LIS
12. EMMA PRONIUK
13. HANNA PLICH
14. NATALIA RZEPECKA
15. MAJA PATEREK
16. WANDA KLAT
17. JULIA PIASECKA
18. SYLWIA JARNUT
19. JAGODA BŁASZCZYK
20. ALICJA TOMCZYSZYN
    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej