WYGRAJ SUKCES 23

K W A L I F I K A C J E    W S T Ę P N E

 

23 KONKURSU PIOSENKI

 

"WYGRAJ SUKCES 23"

 

w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorzowie Wlkp. ul. Teatralna 8

gify aparaty, kamery

N A J N O W S Z E   I N F O R M A C J E 

 

ALFABETYCZNA LISTA UCZESTNIKÓW:

 

KATEGORIA 1

1. Bałdych Emilia

2. Bartold Julia

3. Maria

4. Zofia

5. Pola

6. Hanna

7. Michalak Maja

8. Pola

9. Połka Kinga

10. Promińska Marta

11. Proniuk Emma

12. Sochacka Maja

13. Lena

14. Julia Tomczyszyn

15. Lena Wasij

 

KATEGORIA 2

1. Maja

2. Bobkowska Jagoda

3. Maria Bonkowska

4. Brzozowska Maja

5. Dąbrowska Lidia

6. Dominik

7. Dybza Tomasz

8. Natalia

9. Amelia

10. Klimczak Iga

11. Komor Agata

12. Majchrzak Martyna

13. Michalik Barbara

14. Mikołajewska Dorota

15. Oliwia

16. Aniela

17. Paterek Maja

18. Piasecka Julia

19. Plich Hanna

20. Rekowska Kinga

21. Rogaczewska Aleksandra

22. Rzetelna Amelia

23. Stołecka Liwia

24. Martyna

25. Antonina

26. Tomczyszyn Alicja

27. Trepczyńska Maja

28. Witkowska Nikola

29. Sara

30. Zofia

31. Zieleńska Marta

32. Żołnowska Daria

 

KATEGORIA 4

1. Kalarus Wiktoria

2. Kałużna Patrycja

3. Sandra

4. Naumowicz Maria

5. Zielińska Zuzanna

 

 

KATEGORIA 3

1. Babacz Magdalena

2. Jagoda

3. Burdzińska Katarzyna

4. Ignyś Julia

5. Jagiełło Hanna

6. Kajetan

7. Jarnut Sylwia

8. Jarosz Amelia

9. Karolina

10. Łosowicka Zofia

11. Zofia

12. Niekrewicz Iga

13. Karolina

14. Ostapczuk Dominika

15. Palka Natalia

16. Michał

17. Alicja

18. Raczkowska Wiktoria

19. Rubaszewska Aleksandra

20. Rzepecka Aleksandra

21. Wiktor

22. Słupińska Michalina

23. Stachowiak Iga

24. Stawińska Julia

25. Martyna

26. Tarnowska Wiktoria

gify aparaty, kamery

 

enlightenedBardzo proszę o przesłanie podkładów

w formacie MP3

oznaczonych nazwiskiem wykonawcy

do piątku 20 kwietnia na adres :

dorka.meyer@poczta.onet.pl

 

Usprawni to prezentacje konkursowe.

 

enlightened OGŁOSZENIE WYNIKÓW PO KAŻDYM DNIU ELIMINACJI PO GODZINIE 20.00 NA STRONIE INTERNETOWEJ FESTIWALU ORAZ TU!

 

KATEGORIA WIEKOWA 1 i 2

 

SOBOTA 21 KWIETNIA 2018

 

próby 9.00 - 10.00

KAT. 1 od godziny 10.00

KAT. 2 po krótkiej przerwie ...

 

KATEGORIA WIEKOWA 3 i 4

 

NIEDZIELA 22 KWIETNIA 2018

 

próby 9.00 - 10.00

KAT. 4 od godziny 10.00

KAT. 3 bezpośrednio po kategorii najstarszej

 

gify aparaty, kamery

UCZESTNICY WYKONUJĄ PO 2 UTWORY!

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI UCZESTNIKÓW ALFABETYCZNA.

gify aparaty, kamery

 

 

ORGANIZATOREM KONKURSU JEST

 

 

TARNOBRZESKI DOM KULTURY I STUDIO PRO MEDIA.

 

 

http://wygrajsukces.com.pl/regulamin/

 

http://sklep.wygrajsukces.com.pl/

 

  1. http://tdk.tarnobrzeg.pl/wp/
Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook