MAGIA MUZYKI DISNEYA

PROTOKÓŁ JURY

 

II Gorzowskiego Konkursu Piosenki "Magia Muzyki Filmowej Disneya",

9 grudnia 2017r.

Jury II Gorzowskiego Konkursu Piosenki „Magia Muzyki Filmowej Disney’a” w składzie: Katarzyna Mielnik, Zuzanna Zielińska, Sergiusz Sokołow dziękuje wszystkim wykonawcom za dostarczenie wielu niezapomnianych przeżyć, a rodzicom, opiekunom i instruktorom za wsparcie udzielone wokalistom. Dyplomy i nagrody dla uczestników ufundowało Stowarzyszenie Sympatyków MDK oraz Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.

Wysoki poziom prezentacji wokalnych pozwolił jurorom wyłonić

wykonawców wyróżniających się warsztatem wokalnym, doborem środków artystycznych oraz sposobem interpretacji piosenek:


Wyróżnienia otrzymują:

  1. Agata Frąckowiak Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  2. Maria Kaczorowska Szkoła Społeczna w Gorzowie Wlkp.
  3. Maja Paterek Szkoła Podstawowa w Bogdańcu
  4. Lidia Dąbrowska Szkoła Podstawowa nr 11 w Gorzowie Wlkp.
  5. Amelia Rzetelna Szkoła Podstawowa nr 17 w Gorzowie Wlkp.
  6. Marta Zieleńska Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  7. Sara Zawadziński Szkoła Podstawowa w Bogdańcu
  8. Marcelina Korejwo Szkoła Podstawowa w Santoku
  9. Zofia Gnarowska Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie Wlkp.

10. Alicja Piefka Szkoła Podstawowa nr 2 w Gorzowie Wlkp.

11. Patrycja Kałużna Technikum nr 8 w Gorzowie Wlkp.



Tytuł Laureata otrzymują:

  1. Kinga Połka Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  2. Dorota Mikołajewska Szkoła Podstawowa nr 20 w Gorzowie Wlkp.
  3. Liwia Stołecka Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp.
  4. Iga Niekrewicz Szkoła Podstawowa w Lubiszynie
  5. Wiktor Sinkowski Szkoła Podstawowa w Jeninie

 

Laureaci, którzy otrzymali Nagrodę dodatkową:

  1. Kinga Połka
  2. Dorota Mikołajewska 
  3. Iga Niekrewicz

 

 

 

 

PRÓBY MIKROFONOWE dla chętnych W GODZINACH 9.00-10.00

 

CZĘŚĆ KONKURSOWA OD GODZINY 10.00

kat. 1 – roczniki 2010-2008:

Agata Frąckowiak

Maria Kaczorowska

Wanessa Kaźmierczak

Aurelia Kotor

Antonina Miziurak

Paulina Poll

Kinga Połka

kat. 2 – roczniki 2007-2005:

Lidia Dąbrowska

Zofia Gnarowska

Marcelina Korejwo

Dorota Mikołajewska

Maja Paterek

Amelia Rzetelna

Liwia Stołecka

Nina Załuska

Sara Zawadziński

Marta Zieleńska

kat. 3 – roczniki 2004-2000:

Beata Garstka

Patrycja Kałużna

Kornelia Lipka

Ewelina Makoś

Sandra Malec

Zofia Mosciatello

Iga Niekrewicz

Alicja Piefka

Wiktor Sinkowski

 

 

 

 

PRACOWNIA MUZYCZNA ZAKOŃCZYŁA  ZAPISY

CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE DLA WOKALISTÓW

W KATEGORII : kat. 2 – roczniki 2007-2005, kat. 3 – roczniki 2004-2000

 

DO 4 GRUDNIA PRZYJMUJEMY PODKŁADY W FORMACIE MP3

PRZESYŁANE : pracownia.muzyczna@poczta.onet.pl

 

PROTOKÓŁ:

UCZESTNICY:

 

kat. 1 – roczniki 2010-2008:

1) Maria Kaczorowska (2008), „Modlitwa Esmeraldy” („Dzwonnik z Notre Dame”)

2) Kinga Połka (2008), „Trzeba magię mieć” („Rock Dog”)

3) Karolina Werner (2009), „Już zawsze na zawsze” (Kubuś Puchatek”)

4) Paulina Poll (2010), „Mam tę moc” („Kraina lodu”)

5) Natalia Szyszkowska (2008), „Po raz pierwszy widzę blask” („Zaplątani”)

6) Emma Proniuk (2008), "Nie bój się chcieć" ("Zwierzogród")

7)

8)

9)

10)

 

kat. 2 – roczniki 2007-2005:

1) Zofia Gnarowska (2007), „Płynie czas, liczę dni” („Anastazja”)

2) Marta Zieleńska (2007), „Czekam i czekam” („Zaplątani”)

3) Maja Paterek (2007), „Czego pragniesz” („Star Darlings”)

4) Marcelina Korejwo (2005), „Sobą być” („Dzwoneczek i tajemnica piratów”)

5) Sara Zawadzinski (2007), „Nie bój się chcieć” („Zwierzogród”)

6) Maria Bonkowska (2007), „Każdy chciałby tak mieć” („Zaplątani”)

7) Amelia Rzetelna (2007), „Mam dom” („Anastazja”)

8) Dorota Mikołajewska (2005), „Ulepimy dziś bałwana” („Kraina Lodu”)

9) Liwia Stołecka (2006), „Modlitwa Esmeraldy” („Dzwonnik z Notre Dame”)

10) Lidia Dąbrowska (2007), „Czy nastanie znów świt” („Rogate ranczo”)

 

kat. 3 – roczniki 2004-2000:

1) Sandra Malec (2001), („Merida Waleczna”)

2) Alicja Pieska (2003), „Kolorowy wiatr” („Pocahontas”)

3) Zofia Mosciatello (2003), „Tej historii bieg” („Piękna i bestia”)

4) Wiktor Sinkowski (2004), „Na morza dnie” („Mała syrenka”)

5) Patrycja Kałużna (2000), „Życie trwa” („Bambi 2”)

6) Kornelia Lipka (2000), „Duchy tych, co mieszkali tu” („Mój brat niedźwiedź”)

7) Iga Niekrewicz (2004), „Beauty and the Beast” (“Beauty and the Beast”)

8)  Beata Garstka (2004), „Can You See” („Pierwsza Gwiazdka”)

9)  Ewelina Makoś (2003), „The Star” („Pierwsza Gwiazdka”)

10) Katarzyna Krawczyńska (2000),  „Lustro” („Mulan”)

 

REGULAMIN:

II Gorzowski Konkurs Piosenki

„Magia Muzyki Filmowej Disneya”

ORGANIZATOR: Pracownia Muzyczna Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie Wlkp.

                              Klub Jedynka Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.

TERMIN: 09.12.2017 r. sobota

MIEJSCE: Klub Jedynka MCK, ul. Chrobrego

UCZESTNICY: soliści, wykonawcy jednej piosenki do podkładu, w dowolnym języku      pochodzącej z filmu animowanego W. Disneya, uczestniczący w jednej z trzech

kategorii wiekowych:

kat. 1 – roczniki 2010-2008,

kat. 2 – roczniki 2007-2005,

kat. 3 – roczniki 2004-2000,

ZGŁOSZENIA: Pod numerem 602 875 719 zgłaszamy: imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, tytuł utworu i z jakiego filmu animowanego pochodzi.

Na adres mailowy pracownia.muzyczna@poczta.onet.pl

przesyłamy podkład w formacie MP3.

Termin zgłoszeń telefonicznych i nadsyłania podkładów 4 grudnia 2017.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Prezentacje wokalne oceniać będzie trzyosobowa komisja artystyczna.

Na zwycięzców czekają dyplomy, nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków MDK, Klub Jedynka MCK, indywidualnych darczyńców.

 

Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook