Kwalifikacje Wstępne Ogólnopolskiego Festiwalu "Wygraj Sukces"

To już dziesiąta edycja

Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Wygraj Sukces ",

w której Kwalifikacje Wstępne

zorganizowała Pracownia Muzyczna

Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie Wlkp.

Każdy uczestnik zaprezentował się w jednej, wybranej piosence.

 

W Y N I K I 

KWALIFIKACJI:

 

WYRÓŻNIENIA

kat. 1 Hanna Plich, Iga Klimczak, Pola Płowiak, Hanna Korczyńska, Martyna Furmaniak, 

kat. 2 Liwia Stołecka, Julia Stawińska, Karolina Ambrożuk, Dorota Mikołajewska, Wiktoria Urbaniak, Aniela Ostraszewska, Zuzanna Kapituła, Lena Kaczorowska

kat. 3 Zofia Łosowicka, Aleksandra Rzepecka, Laura Cierniak, Agata Ryglowska, Patrycja Spychała, Marta Jarząbek,

 

TYTUŁY LAUREATA - NOMINACJE

 

kat. 1 Kinga Połka, Marta Zieleńska, Amelia Rzetelna, Maja Paterek, Lena Wasij, Natalia Rzepecka,

kat. 2 Maja Trepczyńska, Iga Niekrewicz, Hanna Jagiełło,

kat. 3 Magdalena Babacz, Karolina Okaj, Kamila Suwiczak, Amelia Majewska, Maria Naumowicz, Aleksandra Rubaszewska, Michalina Słupińska, Marzena Urbaniak, Zuzanna Zielińska,

kat. 4 Wiktoria Kalarus.

 

GRATULUJEMY!!!

ŻYCZYMY SUKCESÓW PODCZAS ELIMINACJI REGIONALNYCH!

 

DATA:  22 KWIETNIA

 

MIEJSCE: SALA NR 6 MDK, TEATRALNA 8

 

UCZESTNICY:

 

Od godziny 9.00 KATEGORIA WIEKOWA I (klasy 1-3 SP)

 

1. POLA DUDEK

2. MARTYNA FURMANIAK

3. IGA KLIMCZAK

4. HANNA KORCZYŃSKA

5. MILENA MIECZKOWSKA

6. MAJA PATEREK

7. HANNA PLICH

8. POLA PŁOWIAK

9. KINGA POŁKA

10. EMMA PRONIUK

11. MAŁGORZATA REN

12. MATYLDA ROSZAK

13. NATALIA RZEPECKA

14. AMELIA RZETELNA

15. LENA WASIJ

16. MARTA ZIELEŃSKA

 

 

Od godziny 11.00 KATEGORIA WIEKOWA II (klasy 4-6 SP)

 

 

 

1. KAROLINA AMBROŻUK

2. JAGODA BŁASZCZYK

3. JOANNA GERLACH

4. MAGDALENA HOŁUB

5. HANNA JAGIEŁŁO

6. AMELIA JANUSZKIEWICZ

7. JULIA JARZĄBEK

8. NIKOLA KACZMAREK

9. LENA KACZOROWSKA

10. ZUZANNA KAPITUŁA

11. MARCELINA KOREJWO

12. MARTA KUCHARSKA

13. ELIZA ŁYSIAK

14. DOROTA MIKOŁAJEWSKA

15. IGA NIEKREWICZ

16. ANIELA OSTRASZEWSKA

17. NATALIA PALKA

18. JULIA PIASECKA

19. MICHAŁ PIECZKOWSKI

20. ALEKSANDRA ROGACZEWSKA

21. JULIA STAWIŃSKA

22. LIWIA STOŁECKA

23. MARTYNA STYRCULA

24. KACPER TOMASZEWSKI

25. MAJA TREPCZYŃSKA

26. WIKTORIA URBANIAK

27. NINA WASIJ

 

Od godziny 14.00 KATEGORIA WIEKOWA III (klasy 1-3 GIMNAZJUM)

 

1. MAGDALENA BABACZ

2. LAURA CIERNIAK

3. MAJA DYLAWERSKA

4. DOMINIK FILUS

5. KAJETAN JANUSZKIEWICZ

6. SYLWIA JARNUT

7. MARTA JARZĄBEK

8. ALICJA KACZOROWSKA

9. ZOFIA ŁOSOWICKA

10. AMELIA MAJEWSKA

11. OLIWIA MĘKARSKA

12. MARIA NAUMOWICZ

13. KAROLINA OKAJ

14. SARA PRONIUK

15. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA

16. AGATA RYGLOWSKA

17. ALEKSANDRA RZEPECKA

18. MICHALINA SŁUPIŃSKA

19. PATRYCJA SPYCHAŁA

20. IGA STACHOWIAK

21. KAMILA SUWICZAK

22. WIKTORIA TARNOWSKA

23. MARZENA URBANIAK

24. DOMINIKA ZAWADZKA

25. ZUZANNA ZIELIŃSKA

 

 

KATEGORIA WIEKOWA IV (klasy PONADGIMNAZJALNE)

 

1. WIKTORIA KALARUS

2. MONIKA KOSECKA

 

Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook