KONKURS MOJE PASJE I FASCYNACJE ROSTRZYGNIĘTY

III BIENNALE

TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY

MOJE PASJE I FASCYNACJE

GORZÓW WIELKOPOLSKI 2017

Komisja w składzie:

 

  • Józef Kodź, artysta plastyk – przewodniczący komisji

  • Dariusz Sapkowski, artysta plastyk, konsultant WOM d/s plastyki w Gorzowie Wielkopolskim – członek komisji

  • Jagoda Karłowska, nauczyciel plastyki - członek komisji

  • Danuta Łubińska, nauczyciel plastyki - sekretarz

dokonała w dniu 13 lipca 2017 roku przeglądu i oceny 221 prac nadesłanych na konkurs z 27 placówek oświatowych,

Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych. Zgodnie z regulaminem jury rozpatrywało je w czterech kategoriach wiekowych.

Komisja przyznała 20 nagród, 21 wyróżnień oraz wyróżniła udziałem w wystawie 19 prac.


 


 

NAGRODY


 

1. Marta Kunicka lat 8 SP nr 15 Gorzów Wlkp nauczyciel Monika Koszun

2. Adrian Bucki lat 12 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

3. Dariusz Kaczorowski lat 15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

4. Marlena Przybyłowska lat 6 Zespół Szkół Publicznych Ośno Lubuskie, nauczyciel Monika Stegeman

5. Anna Furtak lat 6 Zespół Szkół Publicznych Ośno Lubuskie, nauczyciel Monika Stegeman

6. Kornerlia Furca lat 11 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

7. Alicja Błoniarz lat 6 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

8. Magda Pajerska lat 8 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

9. Katarzyna Gołębiowska lat 11 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ ,nauczyciel Maria Mrożek

10. Jan Mrożek lat 15 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

11. Elodie Gadecka lat 8 Pałac Młodzieży Łódź, nauczyciel Teresa Grzelak

12. Natalia Buła lat 14 Publiczne Gimnazjum nr 3 Świebodzin, nauczyciel Teresa Berendt- Klechamer

13. Mateusz Jakubowski lat 15 ZS nr 20 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp, nauczyciel Beata Peszko

14. Kinga Wolska lat 10 MDK Gorlice, nauczyciel Danuta Słyś - Tohl

15. Aleksandra Kozub lat 13 MDK Gorlice, nauczyciel Danuta Słyś - Tohl

16. Kinga Pawlus lat 5 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

17. Barbara Lampart lat 8 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

18. Laura Leek lat 5 MOK Konstantynów Łódzki, nauczyciel Elżbieta Kusińska

19. Natalia Wawrzyniak lat 9 MOK Konstantynów Łódzki, nauczyciel Elżbieta Kusińska

20. Liliana Dądziak lat 11 MOK Konstantynów Łódzki, nauczyciel Elżbieta Kusińska


 

WYRÓŻNIENIA

 

1. Klaudia Fajdek lat 16 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

2. Konrad Kowalczyk lat 16 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

3. Aleksandra Poznańska lat 15 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

4. Milena Falińska lat 6 Zespół Szkół Publicznych Ośno Lubuskie, nauczyciel Monika Stegeman

5. Zofia Kurnik lat 6 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

6. Maja Bartoszewska lat 10 Pałac Modzieży Łódź, nauczyciel Teresa Grzelak

7. Aniela Michalik lat 9 Pałac Modzieży Łódź, nauczyciel Teresa Grzelak

8. Piotr Pokorny lat 11 ZS nr 20 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp, nauczyciel Beata Peszko

9. Kamila Paczyńska lat 13 ZS nr 20 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp , nauczyciel Beata Peszko

10. Michalina Jędrzejczak lat 10 ZS nr 20 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp , nauczyciel Beata Peszko

11. Olga Durkacz lat 13 ZS nr 20 Szkoła Podstawowa nr 20 Gorzów Wlkp, nauczyciel Beata Peszko

12. Dominika Trybus lat 11 MDK Gorlice, nauczyciel Danuta Słyś - Tohl

13. Daria Michalak lat 7 Galeria Ogród Sztuki Konstantynów Łódzki, nauczyciel Wiesława Przybyło-Cieślik

14. Klaudiusz Biernacki lat 16 ZS w Przewozie, nauczyciel Izabela Pietrzak

15. Dominika Dolinkiewicz lat 6 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Roman Łubiński

16. Kinga Pawlus lat 5 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

17. Hanna Plich lat 9 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

18. Julia Dalik lat 9 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Roman Łubiński

19. Martyna Jankowska lat 6 MDK Gorzów Wlkp., nauczycIel Danuta Łubińska

20. Matylda Chmielewska lat 8 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Małgorzata Całus- Jarno

21. Agata Woźniak lat 7 MOK Konstantynów Łódzki, nauczyciel Teresa Kusińska


 

WYRÓŻNIENIA UDZIAŁEM W WYSTAWIE


 

1. Krzysztof Wołyniec lat 16 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Sulęcin, nauczyciel Monika Stegeman

2. Anna Bukowska lat 8 Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ, nauczyciel Maria Mrożek

3. Iga Czerwona lat 6 Publiczne Przedszkole nr 7 Świebodzin, nauczyciel Sylwia Kubacka

4. Stanisław Pietraniuk lat 10 SP nr 6 Gorzów Wlkp., nauczyciel Anna Strzelecka

5. Gabriela Dolatowska lat 14 Publiczne Gimnazjum nr 3 Świebodzin, nauczyciel Teresa Berendt- Klechamer

6. Wiktoria Oporska lat 13 Publiczne Gimnazjum nr 3 Świebodzin, nauczyciel Teresa Berendt- Klechamer

7. Aleksandra Teodorczyk lat 14 Publiczne Gimnazjum nr 3 Świebodzin, nauczyciel Teresa Berendt- Klechamer

8. Julia Pielecha lat 7 Przedszkole Miejskie nr 33 Gorzów Wlkp., nauczyciel Patrycja Bamber- Stachowiak

9. Julia Kras lat 7 Przedszkole Miejskie nr 33 Gorzów Wlkp., nauczyciel Patrycja Bamber- Stachowiak

10. Aleksandra Błaszczyk lat 11 Katolicka Szkoła im. Piusa X Gorzów Wlkp., nauczyciel Ewa Korzeniowska

11. Kacper Budziński lat 12 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

12. Hanna Zwolińska lat 11 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

13. Nadia Wasiucionek lat 8 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

14. Dominik Hewa lat 11 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

15.  Zofia Gnarowska lat 10 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Danuta Łubińska

16. Julia Chłopecka lat 13 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Małgorzata Całus-Jarno

17. Julia Bartold lat 7 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Roman Łubiński

18. Nicola Wójcik lat 8 MDK Gorzów Wlkp., nauczyciel Roman Łubiński

19. Agata Rybak lat 11 SP nr 9 Gorzów Wlkp,. nauczyciel Agnieszka Rogowska-Zmelty


 

Uwagi:

- brak pełnych adresów i nazw szkół

- nieczytelne imiona i nazwiska niektórych autorów prac, nauczycieli i opiekunów artystycznych.

 

Autorom prac i nauczycielom serdecznie gratulujemy. Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi podczas wernisażu 21 października 2017 r. o godz .12:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wlkp.

Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook