STREFA MUZYKALNYCH

UWAGA GITARZYŚCI I WOKALIŚCI ZAPISANI NA PREZENTACJE

W RAMACH MFT I DNI GORZOWA -

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE 21 CZERWCA

INDYWIDUALNE W GODZ. 17-20

 

 

PROSZĘ O KONTAKT PO 13 CZERWCA -

W SPRAWIE USTALENIA TERMINÓW PRÓB

 

 

gify aparaty, kamery

 

UWAGA GITARZYŚCI I WOKALIŚCI!

 

 

W PONIEDZIAŁEK 19 CZERWCA 2017 KONCERTY:

17.00-18.00 - GRUPA POCZĄTKOWA I ŚREDNIOZAAWANSOWANA

19.00-20.00 - GRUPA ZAAWANSOWANA

 

DLA WYKONAWCÓW UBIÓR GALOWY ZAPRASZAMY RODZICÓW!!!

 

WE WTOREK 20 CZERWCA 2017 KONCERTY:

17.00-18.00 - GRUPA NAJMŁODSZA

19.00-20.00 - GRUPA ŚREDNIA

 

DLA WYKONAWCÓW UBIÓR GALOWY ZAPRASZAMY RODZICÓW!!!

 

W CZWARTEK 22 CZERWCA 2017 KONCERTY:

 

19.00-20.00 - GRUPA NAJSTARSZA

 

DLA WYKONAWCÓW UBIÓR GALOWY ZAPRASZAMY RODZICÓW!!!

 

gify aparaty, kamery

W SOBOTĘ, DNIA 6 MAJA 2017

 

 

DODATKOWE PRÓBY DLA UCZESTNIKÓW

 

 

MIĘDZYNARODOWYCH WARSZTATÓW GOSPEL I MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIEŚNI RELIGIJNEJ W ŚWIĘTNIE

 

W GODZINACH 09.00 - 13.00

 

ZAPRASZAM: Amelkę Rzetelną, Kingę Połkę, Igę Klimczak, Hanię Plich, Olę Michalak, Hanię Jagiełło, Igę Niekrewicz, Olę Rogaczewską, Maję Trepczyńską, Marcelinę Korejwo, Michalinę Słupińską, Magdę Babacz, Zuzię Zielińską, Wiktorię Kalarus, Julię Stawińską, Marysię Naumowicz.

 

gify aparaty, kamery

 

W SOBOTĘ, DNIA 13 MAJA 2017

 

 

DODATKOWE PRÓBY DLA LAUREATÓW

 

 

KWALIFIKACJI WSTĘPNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI "WYGRAJ SUKCES"

ORAZ FINALISTÓW "PRO ARTE"

 

W GODZINACH 09.00 - 13.00

 

ZAPRASZAM: Kingę Połkę, Amelkę Rzetelną, Maję Paterek, Maję Trepczyńską, Igę Niekrewicz, Hanię Jagiełło, Magdę Babacz, Michalinę Słupińską, Olę Rubaszewską, Wiktorię Kalarus, Martę Zieleńską, Marysię Naumowicz, Zuzannę Zielińską.

 

gify aparaty, kamery

 

OD DNIA 28 KWIETNIA 2017

 

PIĄTKOWE I PONIEDZIAŁKOWE ZAJĘCIA

 

 

DLA GITARZYSTÓW POCZĄTKUJĄCYCH

I GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ

 

ŁĄCZONE W GODZINACH 17.00 - 18.30

 

ZAPRASZAM NA DŁUŻSZE ZAJĘCIA!

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

DNIA 22 KWIETNIA

 

 

FESTIWAL "WYGRAJ SUKCES",

 

 

UCZESTNICY:

 

Od godziny 9.00 KATEGORIA WIEKOWA I (klasy 1-3 SP)

 

1. POLA DUDEK

2. MARTYNA FURMANIAK

3. IGA KLIMCZAK

4. HANNA KORCZYŃSKA

5. MILENA MIECZKOWSKA

6. MAJA PATEREK

7. HANNA PLICH

8. POLA PŁOWIAK

9. KINGA POŁKA

10. EMMA PRONIUK

11. MAŁGORZATA REN

12. MATYLDA ROSZAK

13. NATALIA RZEPECKA

14. AMELIA RZETELNA

15. LENA WASIJ

16. MARTA ZIELEŃSKA

 

 

Od godziny 11.00 KATEGORIA WIEKOWA II (klasy 4-6 SP)

 

1. KAROLINA AMBROŻUK

2. JAGODA BŁASZCZYK

3. JOANNA GERLACH

4. MAGDALENA HOŁUB

5. HANNA JAGIEŁŁO

6. AMELIA JANUSZKIEWICZ

7. JULIA JARZĄBEK

8. NIKOLA KACZMAREK

9. LENA KACZOROWSKA

10. ZUZANNA KAPITUŁA

11. MARCELINA KOREJWO

12. MARTA KUCHARSKA

13. ELIZA ŁYSIAK

14. DOROTA MIKOŁAJEWSKA

15. IGA NIEKREWICZ

16. ANIELA OSTRASZEWSKA

17. NATALIA PALKA

18. JULIA PIASECKA

19. MICHAŁ PIECZKOWSKI

20. ALEKSANDRA ROGACZEWSKA

21. JULIA STAWIŃSKA

22. LIWIA STOŁECKA

23. MARTYNA STYRCULA

24. KACPER TOMASZEWSKI

25. MAJA TREPCZYŃSKA

26. WIKTORIA URBANIAK

27. NINA WASIJ

 

Od godziny 14.00 KATEGORIA WIEKOWA III (klasy 1-3 GIMNAZJUM)

1. MAGDALENA BABACZ

2. LAURA CIERNIAK

3. MAJA DYLAWERSKA

4. DOMINIK FILUS

5. KAJETAN JANUSZKIEWICZ

6. SYLWIA JARNUT

7. MARTA JARZĄBEK

8. ALICJA KACZOROWSKA

9. ZOFIA ŁOSOWICKA

10. AMELIA MAJEWSKA

11. OLIWIA MĘKARSKA

12. MARIA NAUMOWICZ

13. KAROLINA OKAJ

14. SARA PRONIUK

15. ALEKSANDRA RUBASZEWSKA

16. AGATA RYGLOWSKA

17. ALEKSANDRA RZEPECKA

18. MICHALINA SŁUPIŃSKA

19. PATRYCJA SPYCHAŁA

20. IGA STACHOWIAK

21. KAMILA SUWICZAK

22. WIKTORIA TARNOWSKA

23. MARZENA URBANIAK

24. DOMINIKA ZAWADZKA

25. ZUZANNA ZIELIŃSKA

 

 

KATEGORIA WIEKOWA IV (klasy PONADGIMNAZJALNE)

1. WIKTORIA KALARUS

2. MONIKA KOSECKA

 

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

W dniach 27-30 marca

ZAPISY NA

WIOSENNE WARSZTATY WOKALNE

W DNIACH 1 - 2 KWIETNIA

 

PROGRAM WARSZTATÓW

1. Wzbogacenie warsztatu wokalisty o umiejętności:

  • pracy nad materiałem słowno-muzycznym;
  • doskonalenia aparatu oddechowego, głosowego i artykulacyjnego;
  • stosowania indywidualnie dobranych ćwiczeń emisyjnych i logopedycznych;
  • pracy nad tekstem pod kątem wyrazistości, poprawności artykulacyjnej oraz zgodności materiału muzycznego z materiałem tekstowym;
  • świadomego wykonawstwa;
  • zachowania się w sytuacji próby, występu, nagrania studyjnego itp.;
  • rozbudzania pomysłowości i odwagi pokazywania się na scenie;
  • poszukiwania odpowiedniej interpretacji utworu;
  • pracy z mikrofonem.


2. Dążenie do profesjonalizmu:

  • ćwiczenia dykcji;
  • ćwiczenia emisji głosu;
  • ćwiczenia oddechowo-głosowe;
  • praca nad słowem: wyrazistość, frazowanie, akcentowanie, interpretacja;
  • pojęcie precyzji wykonawczej;
  • poczucie estetyki scenicznej;
  • dobór repertuaru;
  • wizerunek sceniczny;
  • higiena aparatu głosowego;
  • pokonanie stresu.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY :

SMS: 602 875 719

e-MAIL: dorka.meyer@poczta.onet.pl

 

 

gify aparaty, kamery

 

Z POWODU ZEBRANIA

 

STOWARZYSZENIA SYMPATYKÓW MDK

 

W PONIEDZIAŁEK 27 MARCA O GODZINIE 19.00

 

ZAJĘCIA ZAAWANSOWANEJ GRUPY

 

WOKALNO-GITAROWEJ (18.30-20.00)

 

ODWOŁANE!

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

 

PRÓBY DLA UCZESTNIKÓW

 

 

"W Y G R A J    S U K C E S"

 

w dniach 28-31 marca

 

w wyznaczonych godzinach

 

(W TYCH DNIACH

 

NIE MA ZAJĘĆ

 

GRUP WOKALNYCH)

 

 

WTOREK 28 MARCA

GODZ. 17.00 - 18.00

IGA KLIMCZAK,

EMMA PRONIUK,

AMELIA RZETELNA,

 

GODZ. 18.00 - 19.00

IGA NIEKREWICZ,

MARCELINA KOREJWO,

MAJA TREPCZYŃSKA,

KACPER TOMASZEWSKI,

 

GODZ. 19.00 - 20.00

MARTA ZIELEŃSKA,

LIWIA STOŁECKA,

ALEKSANDRA ROGACZEWSKA,

MARTYNA STYRCULA

 

 

ŚRODA 29 MARCA

GODZ. 17.00 - 18.00

KINGA POŁKA,

MAJA PATEREK,

HANNA PLICH

 

GODZ. 18.00 - 19.00

NATALIA PALKA,

JAGODA BŁASZCZYK,

MAGDALENA HOŁUB

 

GODZ. 19.00 - 20.00

NIKOLA KACZMAREK, J

OANNA GERLACH,

JULIA PIASECKA,

HANNA JAGIEŁŁO

 

 

CZWARTEK 30 MARCA

GODZ. 17.30 - 18.30

ALEKSANDRA RUBASZEWSKA,

MAJA DYLAWERSKA,

ALEKSANDRA RZEPECKA

 

GODZ. 18.30 - 19.30

SYLWIA JARNUT

MAGDALENA BABACZ

IGA STACHOWIAK

 

GODZ. 19.00 - 20.00

MONIKA KOSECKA

JULIA STAWIŃSKA

MICHALINA SŁUPIŃSKA

 

 

PIĄTEK 31 MARCA

GODZ. 17.00 - 18.00 KONCERT GRUPY WOKALNO-GITAROWEJ PODCZAS OTWARCIA WYSTAWY POPLENEROWEJ PRAC PLASTYCZNYCH

 

GODZ. 18.00 - 19.00

MARIA NAUMOWICZ

WIKTORIA KALARUS

 

GODZ. 19.00 - 20.00

 

gify aparaty, kamery

 

DNIA 3 KWIETNIA

 

ZAPRASZAMY WOKALISTÓW

 

DO UDZIAŁU W ELIMINACJACH POWIATOWYCH

 

FESTIWALU "PRO ARTE"

 

ELIMINACJE BĘDĄ SIĘ ODBĘDĄ SIĘ W KLUBIE JEDYNKA.

 

PRÓBY 10.00-12.00

KONKURS 12.00-17.00

 

LISTA UCZESTNIKÓW:

ALEKSANDRA RUBASZEWSKA,

WIKTORIA KALARUS,

MAGDALENA BABACZ,

ZUZANNA ZIELIŃSKA,

MICHALINA SŁUPIŃSKA,

SARA PRONIUK,

MARIA NAUMOWICZ

 

gify aparaty, kamery

ELIMINACJE

 

LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO

 

FESTIWALU PIOSENKI

 

"SCENA MŁODZIEŻOWA" PRO ARTE

 

 

3 kwietnia 2017

w Klubie Jedynka MCK

dla wokalistów w kategoriach:

klasy 1-3 gimnazjum oraz 1-3 szkoły ponadgimnazjalnej

Próby w godzinach 10.00-12.00

Koncert konkursowy w godzinach 12.00-16.00

 

 

ZAJĘĆ DLA GRUP GITAROWYCH I

 

WOKALNO-GITAROWYCH

 

W MDK W TYM DNIU NIE MA

 

 

gify aparaty, kamery

 

 

 

 

ZEBRALIŚMY  1770 zł

 

 

DLA TYMOTEUSZA!!!!

 

 

DZIĘKUJEMY!!!!!

 

 

 

gify aparaty, kamery

ELIMINACJE

 

LUBUSKIEGO DZIECIĘCEGO

 

FESTIWALU PIOSENKI

 

"SCENA DZIECIĘCA" PRO ARTE

 

 

13 marca 2017

w Klubie Jedynka MCK

dla wokalistów w kategoriach:

klasy 1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej

Próby w godzinach 10.00-12.00

Koncert konkursowy w godzinach 12.00-16.00

 

 

ZAJĘĆ DLA GRUP GITAROWYCH I WOKALNO-GITAROWYCH

 

W MDK W TYM DNIU NIE MA

 

 

gify aparaty, kamery

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki

"Wygraj Sukces"

 

KWALIFIKACJE WSTĘPNE ,

 

ODBĘDĄ SIĘ W MDK 22 KWIETNIA 2017 r. OD GODZINY 9.00

 

 

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM FESTIWALU.

 

 

gify aparaty, kamery

 

gify aparaty, kamery

 

 

heartJUŻ WE WTOREK 14 LUTEGO WALENTYNKI!!!!heart

 

WŁAŚNIE TEGO DNIA O GODZINIE 18.30

 

W MDK ODBĘDZIE SIĘ KONCERT

 

UCZESTNIKÓW

 

ZIMOWYCH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH,

 

NA KTÓRYM DODATKOWO ODBĘDZIE SIĘ AUKCJA PIĘKNYCH PRAC

WYKONANYCH PRZEZ UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW I

PRACOWNIĘ PLASTYCZNĄ MDK (prześliczne batiki).

 

ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ LICYTACJA "PEREŁKI" -

OBRAZU AUTORSTWA MALARKI PANI HALINY JANKOWSKIEJ

ZE STUDIA PLASTYCZNEGO W GORZOWIE.

 

 

ZEBRANA KWOTA, PONOWNIE

ZASILI KONTO FUNDACJI "RYCERZE I KSIĘŻNICZKI",

tak jak podczas Koncertu

Laureatów Festiwalu Piosenek z Filmów W. Disneya

który odbył się w piątek 27 stycznia :

 

770 zł  heartheart

 

 

 

ORAZ W SOBOTĘ 28 STYCZNIA

NA FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK W ŚCIECHOWIE

PRZEPYSZNE LIZAKI I CUKIERKI

Z MANUFAKTURY SŁODYCZY "BABECZKI & CUKIERECZKI"

POZWOLIŁY ZEBRAĆ DODATKOWE FUNDUSZE:

 

470 zł   heartheart

 

 

 

Z A P R A S Z A M Y !

 

LISTA WYSTĘPUJĄCYCH:

1. "CO SIĘ ŚNI NIEWIDOMYM" (razem)

2. "BLADY KSIĘŻYC" (Michalina z chórkiem: Liwia i Maja)

3. "TA, CO ZAWSZE GNA POD WIATR" (Maja i Liwia)

4. "MELODIA" (Tosia i Marcelina)

5. "SPÓR KREDEK" (Kinga i Amelka)

6. "CHOĆ MASZ MAŁO LAT" (Liwia, Maja i Tosia)

7. "BLADY KSIĘŻYC" (Kinga z chórkiem: Maja, Liwia i Marcelina)

8. "TY, JA I MAJ" (Maja)

9. "MAŁA POCIESZANKA" (Marcelina)

10. "MĄDRA OLA" (Amelka)

11. "PRZEZ TEN SZUM" (Liwia)

12. "PUCHOWA KOŁYSANKA" (Kinga)

13. "NAZYWAJ MYŚLI PO IMIENIU" (Michalina)

14. "Muza, muzyka" (razem, Tosia)

 

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

 

KONCERT CHARYTATYWNY

 

"ŚPIEWAJ Z NAMI DLA TYMKA"

 

organizowany przez Pracownię Muzyczną,

dnia 27 stycznia o godzinie 17.00 

w Art Cafe.

W trakcie koncertu odbędzie się aukcja pięknych prac plastycznych.

 

ZAPRASZAMY!

 

gify aparaty, kamery

 

Udział wokalistek z Pracowni Muzycznej

 

w X Festiwalu Pieśni Bożonarodzeniowych

 

"Nad Światem Cicha Noc"w Bogdańcu

 

w czwartek 5 stycznia.

Wystąpi:

Zuzanna Zielińska,

Wiktoria Tarnowska i

Aleksandra Rzepecka.

 

gify aparaty, kamery

 

Udział wokalistek i wokalistów z Pracowni Muzycznej

 

w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Ściechowie

 

w sobotę 28 stycznia w godzinach 10.00 - 17.00

 

LISTA UCZESTNIKÓW :

 

ZUZANNA ZIELIŃSKA KAT. III "MARIO, CZY JUŻ WIESZ"

KACPER TOMASZEWSKI KAT. II "WYSYŁAM PROŚBĘ SWĄ"

KINGA POŁKA KAT. I "GWIAZDKI ŚWIECĄ NAD BETLEJEM"

NATALIA PALKA KAT. II "MARIO, CZY JUŻ WIESZ"

IGA NIEKREWICZ KAT. II "KOLĘDA O NADZIEI"

DOMINIKA KACZMAREK KAT. III "PIERWSZA GWIAZDKA"

ALEKSANDRA RUBASZEWSKA KAT. III "ŚPIJ MALUSZKU"

WIKTORIA TARNOWSKA KAT. III "WIDZIAŁA TYLKO NOC"

MAJA PATEREK KAT. I "PIERWSZA GWIAZDKA"

HANNA JAGIEŁŁO KAT. II

JAGODA BŁASZCZYK KAT. II

MAJA TREPCZYŃSKA KAT. II "CICHA NOC"

ALEKSANDRA RZEPECKA KAT. III "TRYUMFY"

MARIA NAUMOWICZ KAT. III "ŚPIJ MALUSZKU"

LIWIA STOŁECKA KAT. II "DZIEŃ JEDEN  W ROKU"(SP9)

HANNA PLICH KAT. I (SP9)

 

 

gify aparaty, kamery

 

Koncert Pracowni Muzycznej w Klubie Jedynka MCK

 

"Piosenka zamiast kwiatka

 

na Dzień Babci i Dzień Dziadka"

 

w piątek dnia 20 stycznia w godzinach 17.30 - 19.00.

Wystąpią laureaci Pierwszego Gorzowskiego Festiwalu

Piosenek z Filmów W. Disneya

organizowanego przez Pracownię Muzyczną.

LISTA UCZESTNIKÓW:

1. KINGA POŁKA Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp. „ZAWSZE NA ZAWSZE”

2. ALEKSANDRA ROGACZEWSKA Szkoła Podstawowa w Wawrowie „WHO I AM”

3. ALEKSANDRA JURGIELEWICZ Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. ”KOLOROWY WIATR”

4. MAJA PATEREK Zespół Szkół w Bogdańcu „NIE BÓJ SIĘ CHCIEĆ”

5. IGA NIEKREWICZ Szkoła Podstawowa w Lubiszynie „TEJ HISTORII BIEG”

6. LIWIA STOŁECKA Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp. ”CZY NASTANIE ZNÓW ŚWIT”

7. MARTA ZIELEŃSKA Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wlkp. "TEN ZA ŁUKIEM RZEKI ŚWIAT"

8. NATALIA PALKA Szkoła Podstawowa nr 10 w Gorzowie Wlkp. ”PO RAZ PIERWSZY WIDZĘ BLASK”

9. HANNA JAGIEŁŁO Szkoła Podstawowa nr 10 w Gorzowie Wlkp.,  „OD DZIŚ MASZ MNIE”

10. WIKTORIA RACZKOWSKA Zespół Szkół w Santoku „LUSTRO”

11. WIKTORIA KALARUS Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Gorzowie Wlkp. „SOBĄ BYĆ”

12. MAJA TREPCZYŃSKA Szkoła Podstawowa nr 1 w Gorzowie Wlkp. „KOLOROWY WIATR’

13. JAGODA BŁASZCZYK Szkoła Podstawowa nr 10 w Gorzowie Wlkp. „MAM TE MOC”

14. KACPER TOMASZEWSKI Szkoła Podstawowa nr 17 w Gorzowie Wlkp. „JESTEŚ BLISKO MNIE”

15. ZUZANNA ZIELIŃSKA Gimnazjum nr 20 w Gorzowie Wlkp. „NIGDY NIE ULEGNĘ”

 

gify aparaty, kamery

 

"Zabawa Karnawałowa"

 

Pracowni Korekcji Wad Postawy

wspólnie z Pracownią Plastyczną

i Pracownią Muzyczną

w sobotę 21 stycznia w godzinach 15.00 - 17.00

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

W sobotę, 17 grudnia w klubie kultury Jedynka MCK przy ul. Chrobrego 9

odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Haliny Jankowskiej i Alicji Marzec

w ramach obchodów 30-lecia Studia Plastyki

oraz promocja książki "Rozmowy z piórami" Beaty Patrycji Klary.

Na wernisaż zapraszamy o godzinie 16.00.

Kuratorem wystawy jest Elżbieta Neuman.

Otwarcie wystawy swoim śpiewem uświetni

Aleksandra Jurgielewicz z Pracowni Muzycznej,

laureatka wielu konkursów dla wokalistów.


O godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie autorskie Beaty Patrycji Klary i promocja "Rozmów z piórami cz. 3", książki wydanej dzięki stypendium artystycznemu miasta Gorzowa. Wystąpią także: Maria Borcz, Krystyna Caban, Eliza Chojnacka, Aneta Kolańczyk, Agnieszka Kopaczyńska-Moskaluk, Irena Zielińska oraz gość specjalny: Elżbieta Wojnarowska. Spotkanie poprowadzi Tomasz Walczak.

 

gify aparaty, kamery

 

W PIĄTEK 16 GRUDNIA UCZESTNICY ZAJĘĆ

GITAROWYCH I WOKALNO-GITAROWYCH

BĘDĄ GOŚCIĆ SWOICH SZKOLNYCH PRZYJACIÓŁ .

 

CZAS UPŁYNIE NA WSPÓLNYM ŚPIEWANIU KOLĘD

 

PRZY AKOMPANIAMENCIE GITAR

 

ORAZ NA POZNAWANIU TAJNIKÓW GRY NA GITARZE.

 

TE SZCZEGÓLNE ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WEDŁUG PLANU:

MU1 17.00-17.45

MU2 17.45-18.30

MU3 18.30-20.00

 

gify aparaty, kamery

 

PRZEGLĄD PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH 

ORGANIZOWANYCH W PRACOWNI MUZYCZNEJ

POZWOLI WYŁONIĆ REPREZENTANTÓW PLACÓWKI DO UDZIAŁU

W ZEWNĘTRZNYCH FESTIWALACH KOLĘD,

PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

 

gify aparaty, kamery

 

WTOREK 13 GRUDNIA

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00 - UCZESTNICY

 

Z KLAS IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

smiley  smiley  smiley  smiley

 

ŚRODA 14 GRUDNIA

 

W GODZINACH 17.00 - 18.30 - UCZESTNICY

 

Z KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

smiley  smiley  smiley  smiley

 

CZWARTEK 15 GRUDNIA

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00 -

 

UCZESTNICY Z KLAS

 

GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

 

smiley  smiley  smiley  smiley

 

PIATEK 16 GRUDNIA

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00 -

 

UCZESTNICY Z GRUP WOKALNO-GITAROWYCH

smiley  smiley  smiley  smiley

 

gify aparaty, kamery

 

SUKCES   MICHALINY   SŁUPIŃSKIEJ

 

NA   FESTIWALU   PIOSENEK   RELIGIJNYCH

 

W PEŁCZYCACH

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

gify aparaty, kamery

 

gify aparaty, kamery

 

gify aparaty, kamery

 

gify aparaty, kamery

 

Dziennikarka programu

 

"  M  a  l  i     G  i  g  a  n  c  i  ”

 

pani Ania Malik dowiedziała się, że w Pracowni Muzycznej  MDK

swoje muzyczne pasje rozwija wielu

bardzo utalentowanych wokalistów.

Poinformowała nas, iż właśnie ruszyły przygotowania

do produkcji najpopularniejszego show

z udziałem dzieci w wieku od 4 do 12 lat

- rezolutnych, otwartych, małych "gadułek",

utalentowanych wokalnie, tanecznie, aktorsko,

swobodnie czujących się na scenie!


Dziennikarka zwraca się głównie do Pracowni Muzycznej

i tych rodziców,  których dzieci chciałyby wystąpić

na scenie programu TVN.

Pani Ania chętnie nawiąże kontakt

i zaprosi młodych wykonawców razem z rodzicami 

na casting do Warszawy 11 grudnia.

W imieniu redakcji zapraszamy do wstępnych zapisów

w MDK – sala nr 6 .

gify aparaty, kamery

 

W SOBOTĘ 10 GRUDNIA W SALI NR 6

 

O GODZINIE 9.00

 

 

ROZPOCZNIE SIĘ

 

 

Festiwal Piosenek

 

 

 

z filmów animowanych

 

 

 

Walta Disneya

 

 

DLA  SOLISTÓW.

 

 

 

ZAPISY UCZESTNIKÓW AKOŃCZONE!

 

 

 

1. Uczestnik w wieku: 6 - 18 lat

 

 

wykonuje jeden utwór z akompaniamentem

 

 

własnym lub z podkładem (pendrive , format mp3)

 

 

2. Konkurs rozpoczyna sie o godzinie 10.00,

 

 

a koncert  laureatów o godzinie 17.00

 

 

3. Komisja artystyczna oceni prezentacje

 

 

wykonawców i dokona wyboru zwycięzców

 

 

na podstawie następujących kryteriów:

 

walory wokalne,

 

interpretacja utworu

 

oraz ubiór sceniczny.

 

Dodatkowo premiowane będą

 

wykonania  piosenek w oryginalnej wersji językowej

 

oraz z własnym akompaniamentem.

 

 

 

 

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

W SOBOTĘ 19 LISTOPADA

 

 

W GODZINACH 19.00 - 20.30

 

 

w sali nr 6 odbedą się

 

 

MUZYCZNE ANDRZEJKI

 

 

Z KONKURSAMI

 

 

Z A P R A S Z A M Y 

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

W UBIEGŁYM TYGODNIU

 

 

ODBYŁY SIĘ

 

 

ZAJĘCIA OTWARTE

 

 

W PRACOWNI MUZYCZNEJ

 

 

smileyPONIEDZIAŁEK 24 października

 

GITAROWE

W GODZINACH 17.00 - 17.45

 

W GODZINACH 17.45 - 18.30

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00

 

 

 

 

smileyWTOREK 25 października

 

WOKALNE

W GODZINACH 17.00 - 18.30

 

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00

 

 

 

 

smileyCZWARTEK 27 października

 

WOKALNE

 

W GODZINACH 18.30 - 20.00

 

 

 

DZIĘKUJEMY GOŚCIOM ZA PRZYBYCIE

smiley smiley

 

 

gify aparaty, kamery

 

 smileyWokalistki z naszej pracowni:smiley 

 

Monika Kosecka, Wiktoria Kalarus,

 

Ola Rzepecka  i Natalia Palka

 

wystąpiły w sobotę 27 sieprnia 2016

 

podczas cyklicznej imprezy miejskiej

 

 

 

"Koniec Lata

 

 

Party 2016".

 

 

Wakacje rozpoczęły się Międzynarodowym Festiwalem Tańca i Dniami Gorzowa.

Wszyscy wiedzą, że to imprezy, które integrują Gorzowian.

Mieszkańcy lubią je, lubią się spotkać, wyjść z domu,

spędzić czas z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi.

Bulwar Wschodni i Zachodni, Most Staromiejski i Błonia Nadwarciańskie

znowu zapełniły się mieszkańcami.

Wzorem zeszłorocznym, wakacje pożegnano równie godnie!

To już tradycja, że ostatnie dni sierpnia mijają pod znakiem :

motoryzacyjnych emocji, czarnego sportu na światowym poziomie,

no i scenicznej energii artystycznej !!!!!!


Piątek - 26.08.2016 - MOTO Racing SHOW


Sobota - 27.08.2016 - Sportowe Pożegnanie Wakacji na Błoniach Nadwarciańskich od godziny 13.00 do godziny 17.00

 

/ MIB Nordic Gorzow Speedway Grand Prix 2016


Niedziela - 28.08.2016 - Animalia i sceniczny finał weekendu Koniec Lata Party

Na Nadwarciańskich Błoniach była możliwość spotkania się i biesiadowania. Na 3 dni organizatorzy ponownie rozstawili scenę. Każdego dnia zapewnili na niej gwiazdy.

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

 smileyW sobotę 20 sierpnia 2016 r. w Parku Różsmiley 

 

Ola Rzepecka z Pracowni Muzycznej

 

wykonując piosenkę "Prababcia" z towarzyszeniem zespołu

Romani Cierheń

uświetniła Festiwal

 

"Muzyka Łagodzi Obyczaje".

 

Widzowie oglądali występy zespołów z całej Polski.

Publiczność podziwiała grę, śpiew, taniec oraz poezję cygańską.

Ponadto organizatorzy zaprosili do udziału w konkursie plastycznym,

 

dali możliwość przymiarki autentycznych strojów orientalnych

oraz przygotowali  degustację potraw kuchni cygańskiej.

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

 smileyPODSUMOWANIE PRACY FANKLUBUsmiley 

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim członkiniom Fanklubu

za czas poświęcony na pracę fanklubu,

zgromadzone materiały i niezbedne rekwizyty,

za  ogromne zaangażowanie w ciągu tych wszystkich dni -

na dłuuuugo przed festiwalem i w trakcie jego trwania.

Dziękuję także za trud włożony w przygotowanie

i udział w przepięknych koncertach:

na Bulwarze Wschodnim i w Pracowni.

Wasza postawa każdego dnia imponowała wielu osobom,

dla mnie jest także powodem do dumy.

Podziękowania kieruję do :  

 Kasi Mielnik, Moniki Koseckiej, Igi Niekrewicz,

Magdaleny Babacz, Wiktorii Kalarus, Michaliny Słupińskiej,

Wiktorii Kopydłowskiej, Wiktorii Raczkowskiej, Oli Rogaczewskiej,

Dominiki Zawadzkiej, Igi Stachowiak, Oli Rzepeckiej,

Julii Stawińskiej, Sylwi Jarnut,  Sary Proniuk i Jesiki K (bardzo miło było Ciebie poznać).

Rodzicom bardzo dziękuję

za wsparcie i ogromną cierpliwość!!!

opiekun fanklubu D. Meyer

 

Osobne podziękowania i piękne DYPLOMY

 

 

wszystkie dziewczęta otrzymały

 

od pani Marii i pana Krzysztofa Szupiluków,

 

bezpośrednich szefów Festiwalu!

 

 

 

 

gify aparaty, kamery

 

       smiley  Ś W I Ę T O  smiley      

 

  smiley U L I C Y   T E A T R A L N E J smiley 

 

 

NIEDZIELA 22 MAJA W GODZINACH 16.00 - 19.30

 

TO BYŁA SUPER NIEDZIELNA  ZABAWA!!!!!

 

 

SILNA, TRZYDZIESTOOSOBOWA GRUPA WOKALISTÓW I GITARZYSTÓW Z PRACOWNI MUZYCZNEJ PREZENTOWAŁA SIĘ W PIOSENKACH NA MAŁEJ SCENIE (PRZY SALONIE FRYZJERSKIM MIGDAL), NATOMIAST NA DUŻEJ SCENIE (NAPRZECIW TEATRU) PROFESJONALNIE PREZENTOWAŁA SIĘ PIĘTNASOOSOBOWA GRUPA SOLISTÓW - WOKALISTÓW.

MAŁA SCENA OKAZAŁA SIĘ MIEJSCEM IDEALNYM DLA ŚPIEWU, GRY I TAŃCA, DO ZABAW TANECZNYCH PRZY AKOMPANIAMENCIE GITARY WŁĄCZYLI SIĘ WIDZOWIE.

Na przygotowanych przez młodzież pamiątkowych plakatach zanalazły się

"ŻYCZENIA DLA ULICY TEATRALNEJ",

"SUKCESY MUZYCZNE PRZY ULICY TEATRALNEJ" ,

TWÓRCZE ODPOWIEDZI NA PYTANIE:

"CO BY BYŁO GDYBY ULICA TEATRALNA NIE ISTNIAŁA?"

 

Wielkie Podziękowania dla

POMOCNIKÓW! smileyheart

 

CZEKAMY NA ZDJĘCIA,

FOTOGRAF MOCNO BYŁ ZAJĘTY

GRANIEM I ŚPIEWANIEM

dorka.meyer@poczta.onet.pl

 

 

gify aparaty, kamery

 

smileyGRATULUJEMY SUKCESÓW!!!smiley

 

 

w roku szkolnym 2015/16

 

WOKALISTKOM I WOKALISTOM W KONKURSACH: LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI "PRO ARTE" SCENA DZIECIĘCA, LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI "PRO ARTE" SCENA MŁODZIEŻOWA, OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI  "WYGRAJ SUKCES", OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORTSKI W KATEGORII POEZJA ŚPIEWANA.

 

 

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI "PRO ARTE"

 

SCENA DZIECIĘCA (GORZÓW)

 

nominacja: MARIA ŚWITALSKA, IGA NIEKREWICZ

wyróżnienie: MAGDA BABACZ, KINGA POŁKA

 

 

 

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI "PRO ARTE"

 

SCENA MŁODZIEŻOWA (GORZÓW)

 

nominacja: OLA PIECZKOWSKA, MONIKA KOSECKA

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI

 

"WYGRAJ SUKCES" (GORZÓW)

 

nominacja: KINGA POŁKA, MARIA ŚWITALSKA, LIWIA STOŁECKA, NATALIA PALKA, KACPER TOMASZEWSKI, MAGDA BABACZ, IGA NIEKREWICZ, HANIA ŚWITALSKA, OLA PIECZKOWSKA, ZUZIA ZIELIŃSKA, KASIA MIELNIK, MONIKA KOSECKA, OLA JURGIELEWICZ

wyróżnienie: KAROLINA KWAŚNY, ZOSIA ŁOSOWICKA, MARTA ZIELEŃSKA, AGATA FRĄCKOWIAK, TOMEK DYBZA, DOROTA MIKOŁAJEWSKA, WIKTORIA KALARUS, JULIA LATOUR, OLA RUBASZEWSKA, MARYSIA NAUMOWICZ.

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

 

POEZJA ŚPIEWANA (GORZÓW)

 

nominacja: KASIA MIELNIK

 

 

 


"SOBUŚ FESTIVAL" (GORZÓW)

 

laureat: WIKTORIA KALARUS
 

 

 

 

61. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

 

ETAP WOJEWÓDZKI - POEZJA ŚPIEWANA (ŻARY)

 

nagroda: KASIA MIELNIK

 

 

 

 

GMINNY KONKURS PIOSENKI

 

"O KŁODAWSKIEGO SŁOWIKA"

 

TYTUŁ LAUREATA i nominacja do udziału w Lubuskim Festiwalu Piosenki "Pro Arte": ZOSIA ŁOSOWICKA

 

 

LUBUSKI FESTIWAL PIOSENKI "PRO ARTE"

 

SCENA MŁODZIEŻOWA i DZIECIĘCA (WITNICA)

 

 

nominacja: OLA RUBASZEWSKA,

   
Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook