28 października 2020r, Galeria Sztuki R, Wystawa "Inne oblicza drzew"

Galeria Sztuki R, 28 października 2020 r. Smutny dzień dla wszystkich, szczególnie dla personelu medycznego. Dzień smutny i trudny również dla wielu innych grup społecznych, również dla twórców, aktorów, pisarzy, malarzy, fotografów i dla wielu, wielu innych. Właśnie w tym bardzo trudnym okresie, w czasie epidemii młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku  postanowili zaprezentować swoje fotografie w tym szczególnym miejscu i dla szczególnych pacjentów onkologicznych. To właśnie dla nich ta wystawa, to właśnie z myślą o tym by oderwać ich myśli od ich ciężkiego losu i choroby. To również pokazanie, że w każdym wieku można znaleźć swoją pasję i zagospodarować swój czas. To także pokazanie, że szpital to również miejsce dla kultury i piękna.

Bardzo dziękuję panu Romanowi Czarneckiemu z Zielonej Góry, który jest twórcą tej szczególnej galerii i pomógł w wieszaniu pięknej wystawy.